Kasacja pojazdów Goleniów

Stare auto nie jest już problemem. Jeżeli nie masz co z nim zrobić sprzedaj go nam. Zapłacimy gotówką i odbierzemy własnym transportem. Skupujemy absolutnie wszystkie pojazdy. Kupimy auta uszkodzone, rozbite, zniszczone i wszystkie inne. Skupimy nawet pojazdy, które nadają się już tylko na złom. Kasacja pojazdów Goleniów pomoże państwu z każdym samochodowym problemem.

kasacja pojazdów goleniów

Dlaczego warto skorzystać z usług auto kasacji Goleniów ?

Oferujemy państwu najlepsze warunki skupu starych pojazdów.  Kupujemy pojazdy sprawne i niesprawne. Skupujemy pojazdy uszkodzone, rozbite, zniszczone, zdewastowane i długo stojące wraki. Gwarantujemy państwu szybki odbiór. Za każdy pojazd płacimy gotówką. Odbieramy własnym transportem bezpośrednio z miejsca postoju. Oferujemy miłą i fachową obsługę. Staramy się dostosowywać do państwa potrzeb. Samochody odbieramy w dogodnych dla państwa godzinach.

Czy kasacja pojazdów Goleniów płaci za odbierane samochody ?

Tak. Każdy pojazd jest indywidualnie wyceniany i opłacany. Każdy pojazd to dla nas inny niezależny przypadek i tak też jest traktowany. Płacimy rozsądne niewygórowane kwoty i zapewniamy państwu szybki i bezpłatny odbiór naszym transportem. Cena każdego samochodu jest indywidualnie ustalana na podstawie rocznika, marki i modelu auta. Auta uszkodzone posiadają oczywiście odpowiednie niższą cenę w stosunku do sprawnych.

Czy kasacja samochodów Goleniów działa tylko w tym mieście ?

Nie. Funkcjonujemy w wielu miastach i miejscowościach. Lista obsługiwanych przez nas miast jest podana na stronie. Oczywiście działamy także w Goleniowie i pobliskich miastach. Odbieramy samochody zarówno z miasta Goleniowa jak i z okolicznych miast, miejscowości i wiosek. Dojeżdżamy bezpośrednio do państwa pod wskazany przez was adres. Niezależnie od tego czy jest to miasto Goleniów czy okoliczne miejscowości.

Czy kasacja aut Goleniów przyjmuje też pojazdy niekompletne ?

Tak. Przyjmujemy też samochody, które są rozkradzione lub zdekompletowane. Takie samochody są oczywiście indywidualnie wyceniane. Cena jest wtedy zależna od tego jak mocno pojazd jest zdekompletowany. W celu uzgodnienia szczegółów odbioru takich aut proszę kontaktować się z nami telefonicznie. Zapraszamy do nas.