Kasacja pojazdów Gryfino

Stare auto to problem ? Tak tylko ci się wydaje ! Wystarczy zadzwonić do nas a rozwiążemy twoje zmartwienie szybko i sprawnie. Usługa kasacja pojazdów Gryfino jest skierowana do osób, które chcą pozbyć się starego auta. W ramach naszej oferty skupujemy samochody w każdym możliwym stanie. Kupimy nawet stare i zniszczone samochody. Za każdy skupowany pojazd zapłacimy gotówką od reki.

kasacja pojazdów gryfino

Czy auto kasacja Gryfino przyjmuje wszystkie samochody ?

Tak. Staramy się państwu pomagać dlatego właśnie przyjmujemy wszystkie samochody. Bez względu czy to auto osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe my je kupimy. Nie musisz się o nic martwić. Odbieramy samochody po wypadkach, kradzieżach, spaleniach, powodziach i wszystkie inne przypadki. Kupimy nawet te, których nie chce nasza konkurencja. Skupujemy również pojazdy długo stojące bez ważnego przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC.

Czy kasacja aut Gryfino odbiera uszkodzone samochody ?

Ponieważ zawsze staramy się wychodzić na przeciw państwa potrzebom posiadamy własne holowniki. Odbierają one od państwa wszystkie uszkodzone i niesprawne pojazdy. Lawety są do państwa dyspozycji przez cały tydzień. Wystarczy zadzwonić i umówić odbiór pojazdu a przyjedziemy bezpośrednio pod podany przez was adres i kupimy auto. Odbiór naszym holownikiem jest oczywiście całkowicie bezpłatny.

Czy kasacja pojazdów Gryfino działa tylko na terenie tego miasta ?

Nie. Naturalnie obsługujemy też pobliskie miasta i miejscowości. Lista obsługiwanych przez nas miast jest podana w dziale: teren auto skupu. Naturalnie oprócz tych większych miast obsługujemy też mniejsze miejscowości i miasteczka w ich bezpośredniej okolicy. Wystarczy do nas zadzwonić i zapytać a na pewno pomożemy. Dojeżdżamy na miejsce transakcji.

W jakich godzinach kasacja samochodów Gryfino odbiera samochody ?

Godziny odbioru samochodów staramy się zawsze ustalać z państwem indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę z tego iż często są państwo mocno zapracowani i chcą sprawy załatwić w godzinach popołudniowych. Jeżeli jest taka potrzeba odbiór pojazdu można ustalić nawet na późne godziny wieczorne. Staramy się zawsze być maksymalnie elastyczni. Zawsze dostosowujemy się do państwa potrzeb.