Kasacja pojazdów Stobno

Kasacja pojazdów Stobno i okolice zaprasza wszystkich którzy mają już dość swojego starego uszkodzonego lub niesprawnego auta. Jeżeli twoje podwórko zawala uszkodzone lub stare i niesprawne auto to trafiłeś idealnie ! My chętnie je od Ciebie odkupimy, zapłacimy gotówką i odbierzemy własnym transportem.

kasacja pojazdow stobno

Czy kasacja pojazdów Stobno wystawia niezbędne dokumenty ?

Naturalnie. Działamy w branży od wielu lat i dokładnie mamy już opanowaną całą procedurę. Gwarantujemy państwu na miejscu pełną obsługę techniczną i formalną. Nie trzeba nigdzie jeździć ani czekać na dokumenty. Wszystkie niezbędne formalności załatwiamy bezpośrednio u państwa na miejscu transakcji. Dodatkowo jesteśmy do państwa dyspozycji również po. Służymy pomocą oraz podpowiemy gdzie i jak załatwić wszystkie niezbędne formalności.

Ile potrzebuje czasu żeby skorzystać z usług kasacja aut Stobno ?

Wszystko odbywa się bardzo szybko dzięki czemu nie muszą państwo zarywać dnia. Dla całej procedury oraz załadowania auta wystarczy około 30 min. Przyjedziemy na miejsce do państwa, zabierzemy auto i wystawimy wszystkie dokumenty. Nie muszą się już państwo udawać z nami bo wszystkie niezbędne formalności załatwiamy na miejscu transakcji. Po podpisaniu dokumentów zapłacimy gotówką za państwa auto.

Czy auto kasacja Stobno pobiera opłaty od klientów ?

Nie pobieramy od państwa żadnych opłat. Korzystanie z naszych usług jest całkowicie darmowe. Zarówno wstępna wycena jak i odbiór samochodu z pod państwa domu jest darmowy. Dodatkowo to my dajemy państwu pieniądze za stare i zniszczone samochody. Każde auto jest indywidualnie wyceniane. Za każdy samochód płacimy gotówką bezpośrednio na miejscu odbioru. Zadzwoń i zapytaj ile zapłacimy za twoje auto.

Czy kasacja samochodów Stobno działa też w dalszej okolicy ?

Funkcjonujemy na terenie całego województwa Zachodniopomorskie. Szybko i sprawnie odbieramy od państwa samochody z każdej lokalizacji. Nie musisz się martwić że nie odbierzemy twojego samochodu. Pełna lista obsługiwanych przez nas miast jest dostępna na naszej stronie internetowej. Chcesz być pewny że odbierzemy twoje auto ? Zadzwoń i zapytaj czy przyjedziemy do ciebie, to nic nie kosztuje.