Skup aut powypadkowych Choszczno

Szybka i fachowa pomoc z każdym samochodem. Skup aut powypadkowych Choszczno to pewny i zdecydowany klient na twoje uszkodzone auto. Wstępna wycena już przy rozmowie telefonicznej. W razie problemów odbiór naszym holownikiem z miejsca postoju. Wszystkie formalności  na miejscu transakcji.

skup aut powypadkowych choszczno

Jak skup aut powypadkowych Choszczno wycenia samochody ?

Wartość każdego samochodu jest wyceniana indywidualnie. Na podstawie rocznika, modelu i marki staramy się podać przybliżoną wartość państwa pojazdu. Istotny jest naturalnie również stan pojazdy i poziom uszkodzeń. Jeżeli chcą państwo poznać bardziej przybliżoną wartość pojazdu warto wysłać do nas zdjęcia na maila. Na ich postawie znacznie łatwiej nam wycenić państwa często mocno uszkodzony pojazd.

Jak auto skup powypadkowych Choszczno może mi pomoc z wrakiem ?

Przyjedziemy i kupimy twoje uszkodzone auto. Zapewniamy szybką transakcję. Dysponujemy własnymi holownikami które odbierają uszkodzone samochody z pod państwa domu. Wszystkie niezbędne formalności załatwiamy bezpośrednio na miejscu transakcji. Za auto nawet mocno uszkodzone i nadające się już tylko na złom zapłacimy. Czy ktokolwiek inny jest w stanie zaoferować tobie tak korzystne warunki odbioru auta ?

Jakie samochody kupuje skup pojazdów powypadkowych Choszczno ?

Wszystkie. Skupujemy te lekko uszkodzone jak i wraki po poważnych wypadkach. Każde auto jest dla nas interesujące. Kupujemy wszystkie roczniki i modele oraz marki. Interesują nas zarówno auta sprawne i w dobrym stanie jak również totalne wraki które już od kilku lat zalegają w ogródku. Absolutnie każde auto kupimy. Zabierzemy nawet totalny wrak którego nie chce kupić nasza konkurencja.

Ile czasu potrzeba aby skup samochodów powypadkowych Choszczno odebrał moje auto ?

Staramy się działać błyskawicznie. Wszystkie samochody staramy się na bieżąco od państwa odbierać. Zdajemy sobie sprawę z tego iż często są one dla państwa tylko problemem i bardzo istotne jest to aby się ich szybko i sprawnie pozbyć. Wystarczy do nas zadzwonić a my postaramy się jak najszybciej przyjechać po państwa uszkodzone auto naszym holownikiem. Zazwyczaj odbiór aut jest realizowany w zaledwie parę godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży.