Skup aut powypadkowych Pyrzyce

Twoje rozbite auto stoi przed domem ? Zastanawiasz się co można z nim zrobić ? Nie ma chętnych na jego zakup ? Skup aut powypadkowych Pyrzyce to zdecydowany klient na każdy samochód. Kupujemy auta w dowolnym stanie. Sprawne i niesprawne. Lekko uszkodzone i mocno rozbite. Nawet te po poważnych wypadkach. Kupimy absolutnie każdy samochód. Nawet stary rozbity wrak nie nadający się już do naprawy.

skup aut powypadkowych pyrzyce

Ile skup samochodów powypadkowych Pyrzyce zapłaci za moje auto ?

Każdy pojazd oceniany jest indywidualnie. Cena zależy od rocznika, marki, modelu i stanu technicznego. Aby poznać wstępną wycenę państwa pojazdu wystarczy do nas zadzwonić. Już przy pierwszej rozmowie poznają państwo przewidywalny przedział cenowy. Dokładna wycena po obejrzeniu pojazdu. Samochody uszkodzone są naturalnie tańsze od ich sprawnych odpowiedników.

Jak szybko skup aut powypadkowych Pyrzyce odbierze moje rozbite auto ?

Staramy się aby odbiór uszkodzonych pojazdów był zawsze realizowany w jak najkrótszym czasie. Zazwyczaj od momentu zgłoszenia do momentu odbioru pojazdu od państwa mija zaledwie parę godzin. Zdarzają się jednak sytuację gdy nie możemy odebrać państwa auta natychmiast. Staramy się jednak aby czas odbioru samochodów nie przekraczał 24 godzin.

Czy auto skup powypadkowe Pyrzyce załatwia wszystkie formalności ?

Tak. W trosce o państwa wygodę ograniczyliśmy formalności do minimum. Wszystkie niezbędne dokumenty załatwiamy przy jednym spotkaniu. Nie muszą państwo nigdzie jeździć i marnować czasu. Wszystkie dokumenty związane ze sprzedażą pojazdu załatwiamy od ręki na miejscu transakcji. Podpowiemy także jak szybko i bezproblemowo załatwić wszystkie formalności w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej.

W jakich godzinach funkcjonuje skup pojazdów powypadkowych Pyrzyce ?

Działamy non stop. Oznacza to w praktyce iż zawsze jesteśmy do państwa dyspozycji. Pracujemy przez siedem dni w tygodniu. Zawsze możemy dostosować się do państwa potrzeb. Samochody odbieramy w dogodnych dla państwa terminach. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na odbiór auta. Przyjedziemy pod wskazany adres o umówionej godzinie i kupimy państwa auto. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.