Skup aut powypadkowych Szczecin

Dlaczego trzymasz jeszcze wrak powypadkowego auta ? Skup aut powypadkowych Szczecin kupi go od Ciebie natychmiast. Nie musisz się nigdzie ogłaszać. Tracić czasu i pieniędzy a przede wszystkim nerwów. Kupimy każde auto. Lekko uszkodzone jak i mocno rozbite. Stare i kilkuletnie. Każdy model, markę i rodzaj silnika. Zapewniamy bezpłatny transport na lawecie. Dojeżdżamy do państwa pod wskazany wcześniej adres.

skup aut powypadkowych szczecin

Czy skup samochodów powypadkowych Szczecin kupuje wszystkie auta ?

Nie wprowadzamy absolutnie żadnych ograniczeń w skupowanych pojazdach. Skupujemy samochody kilkuletnie i lekko uszkodzone jak i stare rozbite wraki. Kupimy auta, które przeżyły nawet mocno wypadki. Uszkodzone, rozbite, zniszczone, zdewastowane, długo stojące wraki. Skupujemy także auta, które od dłuższego czasu nie mają już ważnego przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC.

Ile mogę zarobić przekazując pojazd do skupu aut powypadkowych w Szczecinie ?

Cena każdego samochodu jest ustalana indywidualnie. Wstępną wycenę pojazdu można otrzymać już przy pierwszej rozmowie telefonicznej. Dokładna wycena dopiero po obejrzeniu pojazdu. Na cenę pojazdu ma znaczenie rocznik, model, marka oraz stan pojazdu. Aby poznać przybliżoną cenę pojazdu wystarczy się skontaktować z nami telefonicznie. Cena pojazdu jest oczywiście negocjowalna. Zawsze staramy się dojść z klientem do porozumienia.

Czy skup pojazdów powypadkowych Szczecin odbiera samochody od klientów ?

Tak. Wiemy o tym że często posiadają państwo samochody, które nie są w stanie jeździć. Często są to pojazdy uszkodzone lub rozbite. Zdarzają się też auta, które po bardzo długim postoju nie posiadają ważnego przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC. Zapewniamy transport takich właśnie pojazdów we własnym zakresie. Dysponujemy lawetami, które odbierają takie auta bezpośrednio od naszych klientów.

Czy skup aut powypadkowych Szczecin załatwia formalności ?

Tak. Gwarantujemy państwu szybki i profesjonalne załatwienie sprawny. Wszystkie niezbędne formalności realizowane są natychmiast. Potrzebne dokumenty dostaną państwo bezpośrednio przy zakupie auta na miejscu transakcji. Nie muszą państwo nigdzie jeździć i marnować swojego cennego czasu. Podpowiemy też jak szybko i skutecznie załatwić formalności w wydziale komunikacji i firmie ubezpieczeniowej.