Skup aut rozbitych Police

Uszkodzony samochód nie nadający się do dalszej jazdy to spory problem. Jeżeli posiadasz taki właśnie pojazd pod domem i nie wiesz co z nim zrobić to dobrze trafiłeś. Skup aut rozbitych Police pomoże Tobie szybko i bezpiecznie pozbyć się rozbitego pojazdu.

skup aut rozbitych police

Czy skup samochodów uszkodzonych Police kupi też moje auto ?

Dlaczego by nie ? Kupujemy wszystkie samochody niezależnie od stanu i tego jak mocno są uszkodzone. Skupujemy auta powypadkowe, rozbite, po kolizyjne, po wjechaniu w rów, dachowaniu i wszystkie inne. Kupimy nawet mocno uszkodzone wraki, które nie nadają się już do dalszej jazdy. Każde auto to inny przypadek i oceniane jest indywidualnie.

Co zrobić aby skup aut rozbitych Police przyjechał po moje auto ?

Wystarczy do nas zadzwonić i przedstawić jakie auto posiadasz na zbyciu. Należy znać rocznik, markę oraz model. Jeżeli przedstawisz nam telefonicznie uszkodzenia auta podamy Tobie wstępną wycenę samochodu. Możesz też przesłać zdjęcia w celu dokładniejszej wyceny. Jeżeli będziesz zainteresowany naszą ofertą przyjedziemy na miejsce i kupimy twoje auto. Skup aut rozbitych Police po samochód mocno uszkodzone i niesprawne przysyła własną lawetę.

Ile skup aut powypadkowych Police zaoferuje mi za mój samochód ?

Cena odkupu każdego auta to kwestia indywidualnie. Każde auto jest inne i posiada też różne uszkodzenia powypadkowe. Nie jesteśmy w stanie podać jednoznacznej ceny skupowania samochodów ponieważ dla każdego samochodu ustalana jest oddzielnie. Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie w calu wyceny auta.

Czy muszę sam przywieźć auto ? Czy skup samochodów rozbitych Police posiada własny transport ?

Zdajemy sobie sprawę z tego iż dostarczenie auta do nas jest dla państwa problemem. Ponieważ staramy się zawsze maksymalnie państwu pomagać posiadamy własny transport, który jest do państwa dyspozycji. Każde kupowane przez nas auto jesteśmy w stanie zabrać bezpośrednio z miejsca aktualnego postoju. Za odbiór aut bezpośrednio z pod państwa domu nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy zadzwonić a skup aut rozbitych Police zajmie się resztą. Przyjedziemy na miejsce kupimy auto i zabierzemy własnym transportem od razu. Wszystkie niezbędne formalności oraz gotówką otrzymają państwo natychmiast.