Dlaczego moje auto po złomowaniu jedzie na lawecie ?

Wiele osób zadaje nam to pytanie. Zazwyczaj telefony przebiegają podobnie. Dzwoni klient i pyta czy zezłomujemy jego auto. Naturalnie odpowiedź jest pozytywna. Wtedy tłumaczymy klientowi całą procedurę łącznie z tym że po odbiór jego pojazdu przyjedzie laweta. Często klient bardzo zdziwiony odpowiada że przecież nie jest potrzebna bo autem można jechać na kołach. Niestety sytuacja jest bardziej skomplikowana. Nie muszą się państwo jednak o to martwić ponieważ my znamy przepisy bardzo dobrze i przeprowadzimy państwa poprzez całą procedurę w taki sposób aby wszystko poszło szybko i sprawnie. Nawet sprawne i całkowicie jeżdżące auta zabieramy lawetą a jest to związane z obowiązującymi przepisami.

auto na lawecie

Odbiór auta na lawecie konieczny ?

Absolutnie tak. Postaramy się pokrótce wyjaśnić państwu dlaczego. Procedura złomowania auta polega na unieważnieniu dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu oraz tablic rejestracyjnych. Ponieważ dojeżdżamy do państwa do wielu miast i miejscowości to realizujemy wszystkie podane wyżej kwestie bezpośrednio na miejscu. Oznacza to że po wstawieniu państwu zaświadczenia o demontażu oraz przeprowadzeniu procedury unieważnienia dokumentów i tablic nie możemy poruszać się samochodem po drogach publicznych. Oznacza to iż każde takie auto może poruszać się do naszej siedziby już tylko na lawecie. Nie jest to oczywiście żaden problem zarówno dla nas jak i dla państwa. Dysponujemy własnymi lawetami które odbierają samochody od państwa z pod domu.

Płatność za dojazd i transport auta lawetą ?

Nie muszą się państwo o to martwić. Nasza firma oferuje jako jedna z nielicznych całkowicie darmowy transport państwa przeznaczonego na złomowanie auta do naszej siedziby całkowicie GRATIS ! Oznacza to że zarówno cena za pojazd w dowolnej miejscowości na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego jak i bezpośrednio w naszej siedzibie jest taka sama. Nie pobieramy ani nie odliczamy od ceny żadnej kwoty przeznaczonej na transport. Cena jaką państwu oferujemy jest kwotą jaka zostanie wypłacona bezpośrednio na miejscu przy odbiorze samochodu. Zapraszamy serdecznie do wyceny państwa samochodu.