Kasacja pojazdów Świnoujście

Sprzedaż starego auta może okazać się nieskuteczna. Co jeżeli na twoje auto nie ma żadnych klientów ? Kasacja pojazdów Świnoujście i tak je kupi. Nas interesują absolutnie wszystkie samochody. Nie zależnie który rocznika auta posiadasz. Jak wygląda wizualnie. My i tak je kupimy. Skupujemy auta sprawne jak i uszkodzone. Lekko rozbite jak i totalne wraki, które powinny już trafić na złom. Dojeżdżamy na miejsce transakcji i płacimy gotówką.

kasacja pojazdów świnoujście

W jaki sposób mogę sprzedać auto na złom ? Czy kasacja aut Świnoujście odbierze je ode mnie ?

Tak. Wystarczy wykonać do nas jeden telefon aby sprzedać samochód jeszcze dzisiaj. Nie musisz robić nić więcej. Wystarczy zadzwonić aby poznać wycenę pojazdu. Jeżeli będzie Tobie ona odpowiadać to przyjedziemy pod wskazany adres kupimy twoje auto i zabierzemy je naszym transportem. Wszystkie niezbędne formalności sporządzimy na miejscu oględzin pojazdu.

Jak szybko auto kasacja Świnoujście odbierze mój samochód ?

Zazwyczaj od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży pojazdu do odebrania i zakupu przez naszego pracownika mija nie więcej niż kilka godzin. Jeżeli mamy dużo pracy i nie jesteśmy w stanie natychmiast przysłać kogoś po odbiór pojazdu informujemy państwa o tym i ustalamy późniejszy termin. Staramy się aby wszystkie pojazdy były odbierany maksymalnie w terminie 24 godzin od zgłoszenia.

Czy kasacja pojazdów Świnoujście pobiera opłaty za odbiór pojazdów ?

Nie. Za odbiór pojazdów od państwa nie pobieramy żadnych opłat. Dodatkowo płacimy za samochody. Za każde przekazywane nam auto można jeszcze zarobić parę złotych. Nie są to może kwoty duże ale jednocześnie załatwiamy za państwa wszystkie formalności oraz gwarantujemy transport laweta na nasz koszt.

Czy kasacja samochodów Świnoujście działa też w godzinach popołudniowych ?

Tak. Funkcjonujemy non stop. Czyli oznacza to w praktyce iż działamy również w weekendy i w godzinach popołudniowych. Wystarczy do nas zadzwonić i ustalić dogodną dla państwa godzinę odbioru pojazdu. Staramy się dostosować zawsze do państwa potrzeb i wymagań. Zawsze jesteśmy do państwa usług.