Skup aut rozbitych Stargard

Uszkodzony samochód to dla nie których firm problem. Nie dla nas ! My specjalizujemy  się w skupowanie aut powypadkowych. Kupimy od Ciebie każde auto. Obojętnie jak mocno jest uszkodzone. Skupujemy auta po wypadkach, dachowaniach, uszkodzeniach bocznych i wszystkie inne. Skup aut rozbitych Stargard kupi samochód w każdym stanie technicznym, po każdym możliwym  wypadku.

skup aut rozbitych stargard

Jak skup samochodów rozbitych Stargard wycenia samochody ?

Jeżeli chcą państwo wstępnie wycenić wartość uszkodzonego auta najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie i przedstawić podstawowe parametry oraz stan techniczny i wizualny. Często możecie państwo zostać poproszeni o przysłanie zdjęć w celu lepszej wyceny uszkodzonego pojazdu.

Ile skup aut rozbitych Stargard płaci za uszkodzone auto ?

Cena jaką zapłacimy za twoje auto jest indywidualną kwestią. Wiadomo że każdy samochód to inny przypadek. Jeden jest totalnie rozwalony a drugi tylko lekko rozbity. Cena zależy oczywiście od rocznika, marki, modelu oraz stanu technicznego i wizualnego. Im bardziej państwa auto jest uszkodzone tym naturalnie cena skupu będzie mniejsza.

Czy skup aut uszkodzonych Stargard dojeżdża do klienta ?

Nie tylko dojeżdżamy ale jeszcze odbieramy samochody własnym transportem. Zdajemy sobie sprawę z tego iż nie posiadają państwo odpowiedniego sprzętu i umiejętności aby dostarczyć rozbity pojazd do nas. Wystarczy więc skontaktować się z nami i umówić termin odbioru auta a my przyjedziemy do państwa. Kupimy na miejscu państwa uszkodzone auto i zabierzemy własnym transportem. Skup aut rozbitych Stargard posiada lawetę, która przez siedem dni w tygodniu odbiera od państwa uszkodzone pojazdy. Za odbiór samochodu od państwa nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, co w praktyce oznacza że za przyjazd naszej lawety i zabranie auta bezpośrednio z pod państwa domu nie zapłacicie ani złotówki.

Co należy zrobić aby skup aut powypadkowych Stargard kupił moje auto ?

Procedura jest bardzo prosta. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na obejrzenie pojazdu. Wstępna wycena jest możliwa również telefonicznie. Jeżeli samochód nie może jechać przyślemy po niego naszą lawetę.