Kasacja pojazdów Gryfice

Nie masz pomysłu na uszkodzone auto ? Nie chcesz go już naprawiać ? Masz dość opłacania OC ? Kasacja pojazdów Gryfice to szybkie i fachowe rozwiązanie twojego problemu. Skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym i wizualnym. Zapewniamy obsługę techniczną i formalną. Zapraszamy do telefonicznej wyceny państwa auta.

kasacja pojazdów Gryfice

Jakie samochody odbiera kasacja aut Gryfice ?

Zabieramy absolutnie wszystkie pojazdy. Te lekko uszkodzone jak również powypadkowe wraki. Każde auto jest dla nas cenne i za każde płacimy. Interesują nas auta kilku letnie jak również kilkunastoletnie. Nie muszą się państwo martwić. Zabierzemy samochód w każdym stanie, nawet ten stary pordzewiały i zniszczony. Jeżeli mają państwo takie auto dzwońcie do nas śmiało a my pomożemy najlepiej jak tylko potrafimy.

Ile kasacja pojazdów Gryfice zapłaci za mój wrak ?

Wartość każdego pojazdu musi zostać ustalona indywidualnie. Dlatego właśnie ważne jest to abyś podał jak najwięcej szczegółów dotyczących tego pojazdu. Wstępna wycena jest dokonywana na podstawie modelu, rocznika i marki. Aby dokładnie dokonać wyceny pojazdu są nam potrzebne przynajmniej jego dokładne zdjęcia. Taka wycena i tak nie będzie w 100% precyzyjna. Dokładnej i pewnej wyceny pojazdu można dokonać dopiero po szczegółowych oględzinach.

Jak szybko auto kasacja Gryfice odbierze mój pojazd ?

Staramy się funkcjonować codziennie. Samochody odbieramy od państwa przez cały czas. Staramy się aby odbiór pojazdów był realizowany najszybciej jak tylko jest to możliwe. Zazwyczaj odbiór auta od państwa odbywa się w terminie zaledwie paru godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży nam auta. Jeżeli jesteśmy bardzo mocno zajęci termin odbioru auta może ulec wydłużeniu do 48 godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży. Staramy się jednak nie przekraczać tego terminu.

Czy korzystając z kasacji samochodów Gryfice dostane wszystkie dokumenty ?

Wystawiamy państwu wszystkie niezbędne dokumenty. Nie muszą się państwo o nic martwić. Zapewniamy państwu pełną obsługę formalną oraz niezbędną pomoc. Podpowiemy także jakie formalności i gdzie należy załatwić aby szybko i skutecznie zakończyć całą procedurę. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.