Skup aut rozbitych Goleniów

Jeżeli twoje auto przeżyło wypadek to czy jeszcze warto je naprawiać ? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które posiadają wrak powypadkowego auta. Nie lepiej sprzedać zniszczone auto ? Skup aut rozbitych Goleniów specjalizuje się w kupowanie aut powypadkowych. Skupujemy wszystkie rodzaje samochodów. Kupimy auta rozbite, zniszczone, z uszkodzonych silnikiem, po wypadkach, dachowaniach oraz z innymi uszkodzeniami.

skup aut rozbitych goleniów

Na czym polega oferowany skup aut rozbitych Goleniów ?

Pomagamy państwu pozbyć się samochodów w różnym stanie technicznym. Często są to auta z historią powypadkową nie koniecznie też najnowsze modele. Naprawa takich pojazdów wiąże się z dużym wkładem finansowym. My kupimy od państwa rozbity auto, zabierzemy własnym transportem i zapłacimy gotówką. Nie muszą państwo inwestować czasu oraz pieniędzy. Jest to bardzo wygodna forma zbycia uszkodzone auta.

Jak działa skup samochodów uszkodzonych Goleniów ?

Wystarczy do nas zadzwonić aby pozbyć się uszkodzonego samochodu. Już przy pierwszej rozmowie możliwa jest wstępna wycena samochodu. Nie jest ona oczywiście dokładna ani wiążąca ponieważ dopiero po oględzinach pojazdu można ustalić ostateczną cenę. Jeżeli są państwo zainteresowani zaproponowaną przez nas ofertą przysyłamy lawetę po odbiór pojazdu na miejsce aktualnego postoju auta.

Jak szybko skup aut powypadkowych Goleniów odbierze mój samochód ? Czy dostanę pieniądze od razu ?

Ponieważ działamy przez siedem dni w tygodniu 24h na dobę pojazdy staramy się odbierać jak tylko najszybciej jest możliwe. Zazwyczaj jest to przedział kilku godzin. Skup aut rozbitych Goleniów za każde kupowane auto płaci natychmiast gotówką. Pieniądze dostają państwo od razu przy odbiorze samochodu. Dodatkowo podstawiamy lawetę, która zabierze państwa uszkodzone auto.

Czy skup samochodów rozbitych Goleniów pracuje też w weekendy ?

Zdajemy sobie sprawę z tego iż w tygodniu często są państwo bardzo zajęcie. W trosce o wygodę naszych klientów działamy siedem dni w tygodniu. Pracujemy w soboty i niedziele ponieważ wiemy iż wtedy mają państwo najwięcej wolnego czasu na załatwianie spraw i formalności związanych ze sprzedażą uszkodzonego samochodu.