Kasacja pojazdów Police

Każde auto kiedyś staje się stare i nadchodzi czas aby się z nim pożegnać. Zastanawiasz się co możesz zrobić ze swoim autem ? Przecież nikt go nie kupi ? Mylisz się ! My go kupimy i zapłacimy gotówką. Kasacja pojazdów Police jest zainteresowana zakupem samochodów w każdym możliwym stanie technicznym i wizualnym. Skupujemy samochody ze wszystkich roczników. Skupujemy nawet stare i zaniedbane pojazdu. Odbieramy we własnym zakresie.

kasacja pojazdów police

Dlaczego kasacja samochodów Police to dobry wybór ?

Działamy na rynku od wielu lat i stale staramy się podnosić poziom naszych usług. Ciągle zwiększa się grono naszych zadowolonych klientów. Dostosowujemy się zawsze do państwa potrzeb. Pomagamy w załatwieniu formalności. Stale zmieniamy się dla państwa wygody. Ponieważ działamy non stop jesteśmy w stanie pomóc państwu właśnie wtedy kiedy tego potrzebujecie. Nasz zespół to grono profesjonalistów dzięki czemu możemy zaoferować obsługę na najwyższym poziomie.

Czy kasacja aut Police odbiera uszkodzone auta ?

Tak. Ponieważ wiemy o tym iż większość sprzedawanych nam aut nie jest na chodzie i zdajemy sobie sprawę z tego że nie mają jak państwo ich do nas dostarczyć, zawsze staramy się pomóc. Po samochody przysyłamy własny transport. Wystarczy zadzwonić a nasza laweta przyjedzie bezpośrednio pod wskazany adres i zabierze państwa stary pojazd.

Ile to kosztuje ? Czy kasacja pojazdów Police pobiera jakieś opłaty ?

Nie. To jeszcze my dopłacamy państwu do starych aut. Sama usługa jest bezpłatna. Czyli wycena, rozmowa z naszym konsultantem a nawet przyjazd lawety bezpośrednio pod wskazany adres jest bezpłatny. Dodatkowo płacimy za każdy skupowany przez nas samochód. Cena jest ustalana indywidualnie na podstawie rocznika, modelu, marki i stanu technicznego.

Jak szybko auto kasacja Police odbiera auta ?

Mamy świadomość tego iż czas jest dla państwa czynnikiem bardzo ważnym. Dlatego właśnie wszystkie samochody staramy się odbierać maksymalnie szybko. Zazwyczaj realizowane jest to w ciągu kilku godzin. Jednak gdy ilość zleceń jest spora czas odbioru może wynosić do 24 godzin.