Złomowanie aut Mierzyn

Masz problem ze starym i zniszczonym samochodem który zalega na twoim podwórku ? Chcesz go się szybko pozbyć ? Zadzwoń na złomowanie aut Mierzyn i sprzedaj go nam. Specjalizujemy się w skupowaniu samochodów których nikt nie chce. Kupujemy każdy rocznik model i stan. Płacimy gotówką i odbieramy własnym transportem.

złomowanie aut mierzyn

Czy złomowanie aut Mierzyn jest zainteresowany skupem samochodów powypadkowych ?

Naturalnie. My skupujemy głównie samochody powypadkowe, niesprawne, uszkodzone i nie nadające się już do dalszej jazdy. Każdy samochód jest dla nas interesujący. Masz samochód uszkodzony, którego nie opłaca się już naprawiać ? Zadzwoń i pozbądź się go szybko i skutecznie. Skupujemy każde auto niezależnie od rocznika oraz stanu technicznego i wizualnego. Kupimy nawet mocno uszkodzone i po poważnych wypadkach.

Dlaczego auto złomowanie Mierzyn to dobra oferta ?

Dzięki nam oszczędzasz czas i pieniądze. Szybko i sprawnie sprzedasz swoje auto. Nie musisz inwestować w ogłoszenia ani odbierać setki telefonów. Nie musisz także marnować czasu na pokazywanie auta potencjalnym klientom. Dzwonisz i jeszcze dzisiaj łatwo i wygodnie zamieniasz swoje auto na gotówkę. Dodatkowo oferujemy pełną pomoc techniczną w odebraniu od państwa uszkodzone auto bezpośrednio z pod domu.

Ile złomowanie samochodów Mierzyn zapłaci za moje auto ?

Cena każdego samochodu jest indywidualnie ustalana z klientem. Wystarczy tylko do nas zadzwonić i przedstawić ofertę sprzedaży swojego auta. Postaramy się szybko i sprawnie wycenić państwa samochód na podstawie rocznika, modelu oraz marki. Jeżeli mogą państwo przysłać zdjęcia pojazdu na maila to także może wpłynąć na dokładniejszą wycenę auta. Czekamy na twój telefon. Całkowicie gratis wycenimy twoje auto !

Czy złomowanie pojazdów Mierzyn pobiera opłaty od klientów ?

Nie pobieramy od państwa żadnych pieniędzy. Zarówno za wycenę jak i odbiór pojazdów. Nasza usługa nic nie kosztuje. Dodatkowo to my dajemy państwu jeszcze zarobić na starych i niechcianych wrakach. Za każde odbierane od państwa auto płacimy. Nawet za stare i zniszczone wraki. Zapewniamy także całkowicie darmowy odbiór własnym transportem z miejsca garażowania lub postoju.