Skup aut powypadkowych Recz

Jeżeli posiadasz auto powypadkowe i nie wiesz co z nim zrobić to skontaktuj się z nami. Specjalizujemy się w odkupowaniu takich pojazdów. Skup aut powypadkowych Recz to najlepszy klient w twojej okolicy. Kupujemy wszystkie marki, roczniki i modele za gotówkę. Oferujemy dobre ceny i bardzo szybką transakcję.

skup aut powypadkowych recz

Czy skup samochodów powypadkowych Recz dysponuje własnym transportem ?

Naturalnie. Jesteśmy w stanie odebrać każde auto bezpośrednio od państwa. Dysponujemy kilkoma lawetami które codziennie odbierają od państwa samochody sprawne i niesprawne bezpośrednio z pod domu, pracy, szkoły czy każdego innego dowolnego miejsca. Za odbiór kupionych przez nas pojazdów nie pobieramy od państwa żadnych opłat. Oznacza to iż całkiem gratis przyślemy do państwa lawetę która zabierze kupione auto.

Czy auto skup powypadkowe Recz to pewny klient ?

Działamy na rynku od wielu lat i pomogliśmy już naprawdę wielu osobom. Kupujemy codziennie po kolka pojazdów. Dzwoniąc do nas masz pewność iż transakcja dojdzie do skutku a ty otrzymasz uczciwe wynagrodzenie za swój pojazd. Oferujemy dobre ceny i obsługę klienta na najwyższym możliwym poziomie. Posiadamy bardzo duże grono zadowolonych klientów, ty też możesz do niego dołączyć. Dzwoń i pytaj o sprzedaż swojego auta.

Czy skup aut powypadkowych Recz zapłaci za moje mocno uszkodzone auto ?

Tak. Każde auto jest indywidualnie wyceniane. Postaramy się o rzetelną i fachową wycenę twojego uszkodzonego samochodu. Oferujemy najlepsze ceny w regionie. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży ponieważ działamy w tym biznesie od wielu lat. Wystarczy tylko do nas zadzwonić i podać podstawowe dane techniczne w calu wyceny samochodu. Warto także przysyłać zdjęcia na naszą skrzynkę ponieważ na ich podstawie znacznie łatwiej wycenić wartość auta.

Jak szybko skup pojazdów powypadkowych Recz jest w stanie mi pomóc ?

Staramy się pomagać państwu cały czas. Dysponujemy kilkoma lawetami które codziennie odbierają od państwa samochody z terenu całego województwa. Staramy się zawsze być do państwa dyspozycji. Samochody często odbieramy jeszcze tego samego dnia. Jeżeli jest to niemożliwe to staramy się aby były odebrane maksymalnie w ciągu 48 godzin.