Kasacja pojazdów Wałcz

Stary i zniszczony samochód zawala podwórko ? Kończy się OC ? Nie chcesz nawet na niego patrzeć ? Kasacja pojazdów Wałcz to rozwiązanie jakiego właśnie szukasz. Dzięki nam jesteś w stanie szybko i skutecznie pozbyć się samochodu. Nas nie interesuje ani rocznik, ani marka. My kupimy każde nawet najbrzydsze auto.

kasacja pojazdów wałcz

Jakie samochody kupuje kasacja pojazdów Wałcz i okolice ?

Wszystkie. Nas nie interesuje rocznik ani marka. Nie interesuje nas czy auto jest sprawne czy nie. My skupujemy samochody w każdym stanie i z każdego rocznika. Każdy model, rocznik i stan kupimy. Za każde nawet mocno zniszczone i niesprawne auto zapłacimy. Dodatkowo gwarantujemy pełną obsługę u klienta i obiór naszymi lawetami. Dysponujemy kilkoma holownikami które codziennie przyjeżdżają po państwa stare samochody.

Ile auto kasacja Wałcz płaci za stare samochody ?

Wartość każdego samochodu jest dla państwa indywidualnie wyceniana. Na podstawie podanych nam danych technicznych pojazdu jesteśmy w stanie w przybliżeniu ocenić wartość państwa samochodu. Jeżeli zależy państwu na bardziej precyzyjnej wycenie samochodu to warto także przysłać nam zdjęcia pojazdu na maila. Na podstawie zdjęć jesteśmy w stanie dokonać znacznie bardziej dokładnej wyceny niż tylko podczas rozmowy telefonicznej.

Jak zamówić usługę kasacja aut Wałcz lub okoliczna miejscowość ?

Preferowaną przez nas formą kontaktu jest kontakt telefoniczny. Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma jaką mogą państwo wykorzystać. Wystarczy tylko wykonać do nas telefon a my państwa pokierujemy i przeprowadzimy transakcję od a do z. Jeden telefon spowoduje iż jeszcze dzisiaj sprzedasz swoje stare i zniszczone auto. Bez zbędnego oczekiwania, marudzenia i kombinowania. Dzwonisz a my przysyłamy naszą lawetę na miejsce.

Ile czasu potrzeba aby kasacja samochodów Wałcz przyjechała po moje auto ?

Jesteśmy do państwa dyspozycji przez cały czas. Staramy się państwu pomagać najszybciej jak tylko jest to możliwe. Samochody odbieramy od państwa codzienni. Zazwyczaj czas odbioru oscyluje w granicach 24 godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży. Jeżeli posiadamy bardzo dużo zleceń to czas ten może ulec wydłużeniu do 48 godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży samochodu.