Kasacja pojazdów Szczecinek

Czy to rozbite ? Czy zniszczone ? Czy może zardzewiałe i niesprawne ? Masz takie auto ? Kasacja pojazdów Szczecinek chętnie je od Ciebie odkupi za gotówkę. Interesują nas wszystkie typy i rodzaje pojazdów. Każde sprawne i uszkodzone auto kupimy za gotówkę. Płacimy na miejscu i wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty.

kasacja pojazdów Szczecinek

Czy kasacja aut Szczecinek pobiera opłaty za odbiór pojazdów ?

Nie pobieramy od państwa żadnych opłat za odbiór pojazdów. W dodatku to my dajemy państwu jeszcze zarobić na starych i niesprawnych autach. Wystarczy tylko do nas zadzwonić i umówić się na wycenę pojazdu. Wstępna wycena możliwa jest także podczas rozmowy telefonicznej. Wystarczy tylko przedstawić nam rocznik, model i markę pojazdu. Istotne jest także żeby jak najsolidniej opisać stan techniczny i wizualny pojazdu. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy kasacja samochodów Szczecinek odbiera także pojazdy z innych miejscowości ?

Jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się pomagać państwu na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego. Odbieramy pojazdy uszkodzone zarówno ze Szczecinka jak i ze wszystkich okolicznych miast i miejscowości. Jeżeli masz auto w bezpośredniej okolicy Szczecinka dzwoń śmiało. Staramy się pomagać naszym klientom najszybciej jak tylko jest to możliwe. Dojeżdżamy pod wskazany przez państwa adres i odbieramy każde auto.

Czy auto kasacja Szczecinek podbiera jakieś opłaty od klientów ?

Nie pobieramy od państwa żadnych pieniędzy za odbiór starych pojazdów. Dodatkowo to my dajemy państwu pieniądze za stare auta. Płacimy za każde auto nawet to mocno zniszczone i rozbite. Płacimy nawet za pojazdy stare i mocno zniszczone które nadają się już tylko na złom. Wartość każdego auta jest indywidualnie wyceniana na podstawie rocznika, marki, modelu oraz stanu technicznego oraz wizualnego. Zapraszamy do wyceny.

Jak kasacja pojazdów Szczecinek płaci za pojazdy ?

Wartość każdego auta jest indywidualnie wyceniana po kontakcie z państwem. Za każde auto płacimy inną kwotę. Zdajemy sobie sprawę z tego iż często sprzedają państwo auto aby zdobyć gotówkę, dlatego właśnie jest to państwa ulubiona forma płatności. Wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom za każdy skupowany pojazd płacimy gotówką od ręki.