Skup aut powypadkowych Mierzyn

Skup aut powypadkowych Mierzyn, Szczecin, Przecław i okolice. Szybka pomoc z każdym wrakiem. Interesują nas wszystkie marki i modele samochodów. Kupujemy te lekko rozbite jak również po poważnych kolizjach czy wypadkach. Każde uszkodzone auto jest dla nas interesujące. Za każde płacimy gotówką na miejscu.

skup aut powypadkowych mierzyn

Dlaczego skup samochodów powypadkowych Mierzyn to oferta właśnie dla mnie ?

Jesteśmy największym i najprężniej działającym skupem samochodów w twojej okolicy. Skupujemy wszystkie typy, marki i rodzaje samochodów. Kupujemy auta w każdym stanie technicznym i wizualnym. Interesują nas samochody uszkodzone, rozbite, powypadkowe i takie których już nie opłaca się naprawiać. Masz auto którego chcesz się pozbyć ? Nie chcesz go naprawiać ? Nikt nie chce go kupić ? Zadzwoń do nas i sprzedaj je od ręki.

Czy skup aut powypadkowych Mierzyn kupi auto którego nie opłaca się naprawiać ?

Kupimy takie jak i każde inne auto. Interesują nas samochody które da się naprawić i sprzedać dalej jak również te stare i zniszczone których naprawa jest już całkowicie nieopłacalna lub po prostu nie wykonalna. Specjalizujemy się w trudnych przypadkach. Kupimy nawet stare, pordzewiałe i rozbite auto które już dawno powinno trafić na złom. Każdy samochód jest dla nas cenny i za każdy zapłacimy. Nawet za ten który nadaje się na złom.

Czy skup pojazdów powypadkowych Mierzyn kupi też samochody w innych oddalonych miejscowościach ?

Naturalnie. Obsługujemy zarówno Mierzyn jak i wszystkie inne lokalizacje. Przyjedziemy po twoje auto do każdej okolicznej miejscowości. Pełna lista obsługiwanych przez nas miast i miejscowości jest dostępna na naszej stronie internetowej. Jeżeli nie ma na niej twojej miejscowości to zadzwoń do nas i ustal warunki odbioru swojego samochodu. Staramy się państwu zawsze pomagać.

Czy auto skup powypadkowe Mierzyn pobiera opłaty za odbiór uszkodzonych aut od klienta?

Jesteśmy jedna z nielicznych firm która nie pobiera od państwa żadnych pieniędzy ! Proszę sprawdzić u konkurencji ! My zarówno za wycenę auta jak i odbiór go bezpośrednio z pod państwa domu lub każdego innego dogodnego miejsca nie bierzemy żadnych pieniędzy. Oznacza to w praktyce że za przyjazd naszej lawety na miejsce i odbiór uszkodzonego pojazdu nie zapłacą państwo ani złotówki. W dodatku to my jeszcze państwu zapłacimy za stary lub zniszczony wrak.