Kasacja pojazdów Nowogard

Dlaczego nadal męczysz się ze sprzedaniem starego wraka ? Chcesz się go pozbyć skutecznie ? Zgłoś się do nas ! Kasacja pojazdów Nowogard rozwiąże twój problem z samochodem od ręki. Zapłacimy za twoje stare auto, nawet jeżeli nadaje się już tylko na złom. Gwarantujemy szybką i fachową obsługę na bardzo wysokim poziomie. Dysponujemy własnym transportem. Odbieramy samochody bezpośrednio z pod państwa domu.

kasacja pojazdów nowogard

Czy kasacja aut Nowogard na pewno kupi moje stare auto ?

Tak. Skupujemy absolutnie wszystkie rodzaje pojazdów. Kupujemy auta sprawne i uszkodzone ze wszystkich roczników. Kupimy pojazdy po ciężkich wypadach, spaleniach i innych poważnych uszkodzeniach. Kupimy nawet te auta, których nie chce nasza konkurencja. Interesuje nas każdy rocznik, model i stan. Skupujemy również stare długo stojące pojazdy bez przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC.

Mam pojazd rozbity. Czy kasacja pojazdów Nowogard odbierze go ode mnie ?

Większość sprzedawanych nam przez państwo samochodów jest uszkodzona. Dlatego właśnie dla państwa jak i naszej wygody dysponujemy własnym transportem. Posiadamy lawety, które w razie potrzeby wysyłamy do naszych klientów po odbiór samochodów. Wystarczy zadzwonić i umówić odbiór samochodu. Nasza laweta przyjedzie i zabierze go z miejsca w którym aktualnie się znajduje.

Jak szybko auto kasacja Nowogard odbierze ode mnie auto ?

Staramy się aby odbiór pojazdów przebiegał maksymalnie szybko i sprawnie. Mimo naszych usilnych starań potrzebujemy jednak na to trochę czasu. Staramy się odbierać od państwa samochody w terminie paru godzin od zgłoszenia. Nie jest to jednak zawsze możliwe. Czasami odbiór samochodu może jednak lekko się opóźnić. Staramy się jednak aby odbiór był realizowany maksymalnie w czasie 24 godzin.

Jaką cenę kasacja samochodów Nowogard zapłaci za moje stare auto ?

Cena każdego kupowanego samochodu jest sprawą indywidualna. Wystarczy do nas zadzwonić aby poznać wstępną wycenę samochodu. Każde auto jest wyceniane na podstawie rocznika, marki, modelu i stanu technicznego oraz wizualnego. Dla dokładniejszej wyceny pojazdu mogą państwo też przysyłać oferty mailowo.