Skup aut powypadkowych Stobno

My specjalizujemy się w skupie samochodów nie do końca sprawnych. Skup aut powypadkowych Stobno to oferta skierowana do posiadaczy niesprawnych i uszkodzonych aut ze wszystkich roczników i w każdym stanie. Kupujemy auta rozbite, zniszczone i te nadające się już tylko na złom.

skup aut powypadkowych stobno

Jakie samochody odbiera auto skup powypadkowe Stobno ?

Wszystkie. Całe, uszkodzone, zaniedbane, zniszczone, skorodowane, bez przeglądu ani ubezpieczenia OC. Odbieramy auta osobowe, dostawcze, terenowe, suvy, kabriolety i wszystkie inne. Każdy pojazd jest dla nas interesujący. Masz stare i uszkodzone auto za które nie chcesz już płacić oc ? Zgłoś się do nas a pomożemy najszybciej jak tylko jest to możliwe. Każde auto traktujemy indywidualnie. Zapewniamy darmową wycenę.

Jak skup aut powypadkowych Stobno wycenia stare i uszkodzone pojazdy ?

Samochody są wyceniane na podstawie marki, modelu, rocznika oraz stanu wizualnego i technicznego. Każde auto oddzielnie wyceniamy. Możliwa jest wycena już podczas rozmowy telefonicznej. Jest to wstępna wycena a wartość końcowa może ulec zmianie. Dokładna wycena jest możliwa na dostawie zdjęć lub osobistych oględzin pojazdu. Pojazdy stare i zniszczone kupujemy jedynie w cenie złomu.

Czy skup pojazdów powypadkowych Stobno odbierze ode mnie uszkodzone auto ?

Każde uszkodzone auto jesteśmy w stanie odebrać z pod państwa domu. Dysponujemy kilkoma lawetami, które codziennie odbierają od państwa uszkodzone samochody. Wystarczy tylko zadzwonić i ustalić dogodny dla państwa termin odbioru samochodu. Za odbiór pojazdów z pod państwa domu lub innych lokalizacji nie pobieramy od państwa żadnych opłat. Oznacza to że nasza laweta przyjedzie i gratis zabierze państwa wrak z pod domu !

Jak szybko skup samochodów powypadkowych Stobno jest w stanie zabrać moje auto ?

Staramy się zawsze pomagać państwu najszybciej jak tylko jest to możliwe. Nie zawsze możemy jednak od razu wysłać do państwa lawetę. Często posiadamy dużą ilość zleceń przez co odbiór państwa samochodu może ulec lekkiemu wydłużeniu. Staramy się jednak zawsze o tym informować naszych klientów. Jeżeli nie możemy odebrać państwa samochodu od razu to postaramy się to zrobić w czasie maksymalnie 48 godzin od momentu zgłoszenia.