Skup samochodów Stargard

Masz problem ze sprzedażą samochodu ? Potrzebujesz szybko gotówki i nie masz czasu aby czekać na klienta tygodniami ? Skup samochodów Stargard to rozwiązanie twoich zmartwień. Szybko i bezpiecznie kupimy twoje auto. Skupujemy wszystkie rodzaje samochodów z każdego rocznika. Bez żadnych ograniczeń. Masz jakiekolwiek auto dzwoń do nas.

skup samochodów stargard

Jak funkcjonuje skup samochodów Stargard ?

Odkupujemy od państwa wszystkie rodzaje samochodów za gotówkę. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i wszystkie inne. Za każdy kupowany pojazd płacimy natychmiast gotówką. Skupujemy zarówno samochody sprawne jak i totalne szroty. Kupimy auto z każdego rocznika i w każdym stanie technicznym. Skupujemy nawet pojazdy rozbite, powypadkowe, zniszczone, stare, zardzewiałe oraz te bez polisy OC oraz przeglądu technicznego.

Jak auto skup Stargard wycenia samochody ? Jaką kwotę mogę otrzymać ?

Na to pytanie jesteśmy w stanie odpowiedzieć dopiero po kontakcie telefonicznym i wstępnym przedstawieniu nam modelu, marki, rocznika i stanu technicznego auta. Każdy pojazd oceniamy indywidualnie ponieważ każdy samochód to oddzielny przypadek. Wstępna wycena samochodu jest możliwa już przy pierwszej rozmowie telefonicznej. Dokładna wycena jest natomiast możliwa dopiero po zapoznaniu się ze stanem faktycznym auta.

Czy skup aut Stargard odbiera auta ? Czy zabierze auto uszkodzone ?

Naturalnie przyjeżdżamy do państwa po samochody bezpośrednio pod wskazany adres. Auta sprawne zabieramy na kołach a po niesprawne przysyłamy nasz holownik. Za odbiór samochodu bezpośrednio z pod państwa domu nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Gwarantujemy szybką obsługę. Nie muszą się więc państwo niczym martwić zapewnimy transport dla uszkodzonego samochodu i zabierzemy go bezpośrednio z miejsca w którym aktualnie się znajduje.

Czy można skorzystać ze skupu samochodu w Stargardzie również w weekend ?

Działamy siedem dni w tygodniu aby zapewnić państwu maksymalną wygodę skupu oraz odbioru samochodów. Zdajemy sobie sprawę z tego iż w tygodniu często nie mają państwo czasu na załatwianie takich spraw dlatego wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom funkcjonujemy również w weekendy. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić odbiór.