Kasacja pojazdów Międzyzdroje

Samochód jest radością dla właściciela kiedy jest sprawny i działający. Stare i uszkodzone auto staje się problemem. My pomagamy państwu rozwiązać ten problem. Kasacja pojazdów Międzyzdroje kupi auta w każdym stanie, nawet te nadające się już tylko na złom. Oferujemy państwu szybką pomoc i odbiór samochodów własnym transportem bezpośrednio ze wskazanego przez was miejsca. Płacimy gotówką. Wystawiamy niezbędne dokumenty.

kasacja pojazdów międzyzdroje

Jak działa kasacja samochodów Międzyzdroje ?

Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na odbiór pojazdu. Wstępnie wyceniamy wartość samochodu telefonicznie. Przyjeżdżamy na miejsce transakcji. Wystarczy podać adres a przyjedziemy i kupimy państwa auto na miejscu. Wszystkie formalności załatwiamy na miejscu transakcji. Za samochód zapłacimy gotówką na miejscu. W razie potrzeby zabierzemy samochód własnym transportem.

 Dlaczego kasacja pojazdów Międzyzdroje to dobry sposób pozbycia się samochodu ?

Nie musisz się męczyć. Szukać klienta. Wysłuchiwać głupawych tłumaczeń przyszłych i niedoszłych klientów. Szybko i sprawnie kupimy twoje auto. Dostaniesz od nas wszystkie niezbędne dokumenty. Zapłacimy za twój samochód gotówką. Odbierzemy własnym transportem. Wystarczy zadzwonić. Nie musisz robić nic więcej. Oszczędzasz czas i pieniądze.

Ile auto kasacja Międzyzdroje jest w stanie zapłacić za moje auto ?

Cena za każdy pojazd jest sprawą indywidualną. W celu ustalenia kwoty jaką mogą państwo otrzymać za pojazd od nas, prosimy o kontakt telefoniczny. Każdy pojazd jest wyceniany indywidualnie. Cena zależy oczywiście od rocznika, marki, modelu i stanu technicznego pojazdu. Dokładna wycena pojazdu jest możliwa dopiero po oględzinach pojazdu.

Jakie pojazdy interesują kasację aut Międzyzdroje ?

Interesują nas absolutnie wszystkie pojazdu. Kupujemy samochody sprawne i niesprawne. Kupimy auto osobowe, dostawcze, ciężarowe i wszystkie inne. Skupujemy zarówno pojazdy lekko uszkodzone jak i totalne wraki, które nadają się już tylko na złom. Kupimy samochody ze wszystkich roczników. Nawet bardzo stare i długo stojące wraki bez przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC. W przypadku takich samochodów zapewniamy oczywiście własny transport lawetą z miejsca aktualnego postoju. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.