Skup aut uszkodzonych Choszczno

Pewny i zdecydowany klient na każde uszkodzone auto. Skup aut uszkodzonych Choszczno i okolice to oferta skierowana właśnie do Ciebie. Masz taki samochód ? Dzwoń śmiało a nie będziesz zawiedziony. Zapewniamy państwu pełną obsługę techniczną oraz formalną na miejscu transakcji.

skup aut uszkodzonych choszczno

Co oferuje auto skup uszkodzone Choszczno ?

Oferujemy państwu pełną obsługę od a do z. Zapewniamy pomoc na każdym etapie transakcji. Gwarantujemy państwu fachową pomoc dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Jesteśmy liderem skupu aut uszkodzonych w regionie. Całkowicie za darmo wyceniamy państwa uszkodzone pojazdy. Dojeżdżamy na miejsce transakcji bez żadnych opłat. Oferujemy najlepsze ceny oraz wszystkie niezbędne formalności na miejscu.

Ile skup aut uszkodzonych Choszczno płaci za rozbite auto ?

Cena uszkodzonego pojazdu zależy od różnych czynników. Każdy kupowany przez nas samochód jest dla państwa indywidualnie wyceniany. Zapewniamy państwu na podstawie rocznika, modelu i marki wstępną wycenę. Istotny jest także stopień uszkodzone pojazdu. Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie w celu wyceny państwa auta. Można także przysłać do nas zdjęcia co pozwoli na dokładniejszą wycenę uszkodzonego pojazdu.

Czy skup samochodów uszkodzonych Choszczno zapewnia transport ?

Jeżeli pojazd jest uszkodzony i nie może do nas dojechać o własnych siłach to gwarantujemy państwu bezpłatny transport z miejsca aktualnego postoju. W praktyce oznacza to że jeżeli państwa auto jest rozbite to my przyjedziemy po nie naszym holownikiem pod państwa dom lub każde inne dogodne miejsce i odbierzemy je. Za odbiór aut samochodów z pod państwa domu lub każdego innego dogodnego adresu nie pobieramy żadnych opłat.

Jak szybko zgłaszając samochód do skupu aut uszkodzonych Choszczno mogę liczyć na jego odbiór ?

Staramy się działać najszybciej jak tylko jest to możliwe. Samochody staramy się odbierać od państwa cały czas na bieżąco. Zazwyczaj odbiór pojazdów jest realizowany w zaledwie przeciągu kilku godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży. Jeżeli odbiór nie jest realizowany od razu to staramy się wykonać go w ciągu maksymalnie 48 godzin. Zapraszamy do sprzedaży uszkodzonego auta.