Skup aut powypadkowych Mirosławiec

Skup aut powypadkowych Mirosławiec to oferta skierowana do osób które zdają sobie sprawę z tego jak trudno sprzedać powypadkowe auto. Jeżeli masz taki pojazd i chcesz się go pozbyć za gotówkę to dzwoń do nas. Oferujemy bardzo dobre warunki skupu uszkodzonych samochodów ze wszystkich możliwych roczników.

skup aut powypadkowych mirosławiec

Jaką kwotę skup aut powypadkowych Mirosławiec zapłaci za moje auto ?

Każde auto jest oddzielnie przez nas wyceniane. Za każde płacimy. Kupujemy te lekko rozbite jak i te po poważnych wypadkach. Nawet totalnie zniszczone i nadające się już tylko na złom. Każde auto jest przez nas najpierw wyceniane. Wystarczy zadzwonić lub przesłać nam zdjęcia pojazdu a dokonamy jego wstępnej wyceny. Wstępna wycena jest tylko szacunkowa i nie jest w żaden sposób wiążąca zarówno dla nas jak i dla państwa.

Jak szybko auto skup powypadkowe Mirosławiec odbierze moje auto ?

Staramy się pomagać państwu zawsze tak szybko jak tylko jest to możliwe. Często odbieramy od państwa samochody w ciągu zaledwie kilku godzin. Nie zawsze jest to jednak możliwe, ponieważ posiadamy bardzo dużą ilość zleceń. Jeżeli nie jesteśmy w stanie zadziałać od razu to postaramy się to zrobić w ciągu 24 godzin. W skrajnie trudnych sytuacjach i nawale pracy odbiór może wynosić 48 godzin. Staramy się jednak nie przekraczać tego terminu.

Czy skup pojazdów powypadkowych Mirosławiec płaci gotówką ?

Oczywiście że tak. Wiemy iż często dzwonią państwo do nas właśnie po to aby szybko zdobyć gotówkę. Jesteście państwo niecierpliwi. Dlatego właśnie wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom płacimy gotówką. Zaraz po podpisaniu wszystkich niezbędnych dokumentów dostaną państwo ustaloną wcześniej kwotę gotówką do rąk własnych. Wiemy z doświadczenia że jest to dla państwa najlepsza forma płatności.

Czy skup samochodów powypadkowych Mirosławiec to sprawdzona oferta ?

Naturalnie. Jesteśmy na rynku od wielu lat. Pomogliśmy w tym czasie wielu osobom. Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie w tej branży. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo poważnie. Staramy się aby byli państwo zawsze zadowoleni z naszej pomocy. Zadzwoń i przekonaj się o możemy zaoferować Tobie.