Skup aut rozbitych Gryfino

Miałeś wypadek ? Współczujemy. Też jesteśmy kierowcami i znamy te niemiłe doświadczenie. Twój samochód niestety mocno ucierpiał i nie nadaje się już do dalszej jazdy ? Zastanawiasz się co zrobić żeby się go pozbyć a przy okazji zarobić na tym parę złotych ? Dobrze trafiłeś. Skup aut rozbitych Gryfino pomoże Tobie rozwiązać problem z rozbitych samochodem.

skup aut rozbitych gryfino

Jak funkcjonuje skup aut rozbitych Gryfino ?

Zajmujemy się od lat skupem samochodów w różnym stanie technicznym oraz wizualnym. Skupujemy zarówno auta sprawne jak i niesprawne. Kupimy samochody uszkodzone, rozbite, powypadkowe. Jeżeli posiadasz uszkodzony samochód to trafiłeś idealnie. Specjalizujemy się w skupie aut, które nie są do końca sprawne. Kupimy nawet mocno rozbite samochody, których nikt nie chce.

Długo pracuje. Czy skup samochodów uszkodzonych Gryfino działa też po godzinie 18 ?

W trosce o państwa wygodę funkcjonujemy przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na oględziny auta. Przyjedziemy w dogodnej dla państwa godzinie. Pracujemy także w weekendy ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego iż to właśnie wtedy mają państwo najwięcej czasu na załatwianie takich właśnie spraw.

Samochód, który posiadam jest mocno uszkodzony. Nie może sam jechać. Czy skup aut uszkodzonych Gryfino odbierze go ode mnie ?

Naturalnie. Ponieważ zawsze staramy się wychodzić na przeciw państwa potrzebom i zdajemy sobie sprawę z tego iż dostarczenie niesprawnego auta jest dla państwa problemem. Nasz skup posiada własną lawetę. Jeżeli posiadają państwo auto, które jest niesprawne odbierzemy je bezpośrednio z pod wskazanego adresu. Skup aut rozbitych Gryfino nie pobiera żadnych opłat za odbiór samochodów bezpośrednio od państwa z pod domu.

Czy skup samochodów powypadkowych Gryfino skupuje wszystkie modele i marki ?

Kupimy absolutnie każde auto. Każdy rocznik, model, stan i markę. Nie wprowadzamy absolutnie żadnych ograniczeń w skupowanych autach. Skupujemy pojazdy osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe i wszystkie inne. Kupimy całe sprawne jak i uszkodzone. Skupujemy nawet mocno rozbite, zniszczone i zdewastowane wraki. Sprawdź naszą ofertę.