Kasacja pojazdów Dobrzany

Masz dość starego i niesprawnego auta ? Chcesz go się skutecznie pozbyć ? Kasacja pojazdów Dobrzany to najlepsze rozwiązanie na rynku. Działamy wszędzie tam gdzie państwo nas potrzebują. Skupujemy wszystkie marki i modele samochodów za gotówkę. Kupujemy te brzydkie, zardzewiałe i zniszczone. Każde auto kupimy.

 kasacja pojazdów dobrzany

Ile kasacja samochodów Dobrzany płaci za stare auto ?

Nie mamy stałej ustalonej ceny za auto. Wartość każdego pojazdu jest inna i tak też jest wyceniana. Każde auto może zostać wstępnie wycenione na podstawie rocznika, modelu oraz marki. Wstępna wycena jest możliwa już przy rozmowie telefonicznej. Na podstawie podanych danych jesteśmy w stanie podać przybliżoną wartość auta. Można także wysłać do nas zdjęcia a postaramy się dokładniej wycenić państwa pojazd.

Czy kasacja pojazdów Dobrzany odbiera auta z miejsca garażowania ?

Zdajemy sobie sprawę z tego iż dowóz uszkodzonego pojazdu jest dla państwa sporym problemem. Dlatego właśnie rozwijając nasze usługi aby były jak najbardziej przyjazne dla państwa, wprowadziliśmy odbiór pojazdów z pod podanego adresu. Sprzedaż auta jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wystarczy tylko skontaktować się z nami i ustalić dogodny termin odbioru pojazdu. Przyjedziemy w ustalone miejsce odebrać państwa stare lub uszkodzone auto.

Czy kasacja aut Dobrzany coś kosztuje ? Pobiera opłaty od klientów ?

Mamy dla państwa bardzo dobrą wiadomość. Nie pobieramy od państwa żadnych pieniędzy ! Jesteśmy jednym z nielicznych skupów które zarówno za wycenę państwa samochodu jak również i obiór z miejsca aktualnego postoju nie pobiera żadnych opłat. Wystarczy tylko zadzwonić a my zajmiemy się resztą. Przyjedziemy w ustalonym terminie i odbierzemy państwa samochód tak szybko jak tylko to będzie możliwe. Za odbiór nie pobieramy od państwa żadnych pieniędzy.

Jak szybko auto kasacja Dobrzany odbiera samochody od klienta ?

Staramy się odbierać od państwa samochody na bieżąco. Nie zawsze jest to jednak możliwe. Często samochody odbieramy w ciągu zaledwie kilku godzin. Jeżeli w danej chwili nie jesteśmy w stanie odebrać państwa samochodu to postaramy się zrobić to najszybciej jak tylko jest to możliwe. W najgorszym wypadku państwa auto zostanie odebrane w ciągu maksymalnie 48 godzin.