Kasacja pojazdów Płoty

Szybka i fachowa pomoc ze zniszczonym samochodem ? Szukasz takiej właśnie oferty ? Trafiłeś idealnie. Kasacja pojazdów Płoty to nasza odpowiedź na państwa oczekiwania. Skupujemy samochody zniszczone, stare, powypadkowe i te które już dawno powinny trafić na złom. Wszystkie formalności i gotówka na miejscu.

kasacja pojazdów płoty

Jakie auta kupuje kasacja pojazdów Płoty ?

Wszystkie. Interesują nas auta uszkodzone kilkuletnie jak również stare i zniszczone auta które już dawno powinny trafić na złom. Skupujemy pojazdy ze wszystkich roczników. Kupimy samochody osobowe, dostawcze, terenowe, suvy i wszystkie inne. Każde auto jest dla nas interesujące. Jeżeli masz jakiekolwiek auto którego już nie chcesz to śmiało dzwoń do nas. Uwolnimy Ciebie od niechcianego wraka. Szybko i skutecznie. Za wrak dostaniesz jeszcze gotówkę.

Czy muszę sam dowieźć uszkodzone auto ? Czy auto kasacja Płoty odbierze je ode mnie ?

Jesteśmy do państwa dyspozycji. Zdajemy sobie sprawę iż dostarczenie niesprawnego auta może być dla państwa trudne. Dlatego właśnie wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy odbiór samochodów bezpośrednio od klienta. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić dogodny termin a przyślemy nasz holownik po odbiór starego uszkodzonego samochodu. Wszystko szybko, sprawnie i całkowicie gratis !

Ile kasacja aut Płoty jest w stanie zapłacić za mój samochód ?

Każde auto przedstawia inna wartość i każde jest indywidualnie oceniane. Na podstawie rocznika, modelu oraz marki staramy się każdy pojazd osobno wycenić. Wystarczy zadzwonić do nas i podać podstawowe dane techniczne i opisać stan techniczny i wizualny pojazdu aby otrzymać jego wstępną wycenę. Dokładniejsza wycena pojazdu jest możliwa po dosłaniu zdjęć lub po naszej osobistej ocenie stanu auta.

Jak szybko kasacja samochodów Płyty zabierze moje auto ?

Staramy się zawsze działać najszybciej jak tylko jest to możliwe. Wszystkie samochody w miarę możliwości odbieramy od państwa na bieżąco. Wystarczy do nas zadzwonić i ustalić dogodny dla państwa termin odebrania samochodu. Samochody odbieramy od państwa zazwyczaj w zaledwie kolka godzin. Jeżeli posiadamy bardzo dużo zleceń czas odbioru może ulec wydłużeniu do 48 godzin.