Złomowanie aut Międzyzdroje

Mała miejscowość nie sprzyja sprzedaży samochodów. Potencjalna grupa zainteresowanych osób jest znacznie mniejsza. Skoro jesteś na tej stronie zapewne myślisz nad sprzedażą samochodu. Możliwe że jego lata świetności już minęły lub jest niesprawny. Złomowanie aut Międzyzdroje pomoże Tobie w każdym przypadku. Zajmujemy się skupem samochodów sprawnych, niesprawnych i tych nadających się już tylko na złom.

złomowanie aut międzyzdroje

Jak działa złomowanie auta Międzyzdroje ?

W ramach naszej działalności od lat pomagamy państwu pozbyć się samochodów w różnym stanie. Kupujemy od państwa samochody sprawne, niesprawne i te, których już nikt nie chce. Kupimy nawet stare, zniszczone, zdewastowane, uszkodzone, powypadkowe, spalone i zniszczone wraki, które nadają się już tylko na złom. Za każde auto płacimy gotówką i odbieramy własnym transportem.

Czy to oznacza że złomowanie samochodów Międzyzdroje dojeżdża do klienta ?

Naturalnie dla państwa wygodny przyjeżdżamy na miejsce transakcji. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić spotkanie. Przyjedziemy w ustalony dzień o umówionej godzinie. Dojedziemy bezpośrednio pod wskazany adres. Kupimy państwa auto na miejscu. Jeżeli zajdzie taka potrzeba to przyślemy nasz holownik po odbiór samochodu bezpośrednio z miejsca aktualnego postoju.

Auto złomowanie Międzyzdroje odbiera uszkodzone auta własnym transportem !

Jesteśmy zespołem profesjonalistów i mamy świadomość tego iż często posiadają państwo samochód, który od długiego już czasu nie porusza się o własnych siłach. Dlatego wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom złomowanie aut Międzyzdroje dysponuje własnym transportem. Nasz holownik odbiera od państwa uszkodzone samochody przez siedem dni w tygodniu. Zawsze staramy się dopasować terminowo do państwa wymagań. Samochody odbieramy w dogodnych dla państwa terminach. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za odbiór samochodu od państwa. Nasza laweta przyjedzie pod wskazany adres i zabierze pojazd a państwo nie zapłacą za to ani złotówki.

Czy złomowanie aut Międzyzdroje załatwia wszystkie formalności ?

Oczywiście że tak. Wszystkie niezbędne dokumenty otrzymają państwo bezpośrednio na miejscu transakcji. Bez zbędnego oczekiwania. Wytłumaczymy też co należy zrobić żeby szybko i bez problemowo wyrejestrować auto w wydziale komunikacji oraz firmie ubezpieczeniowej. Za kupowany pojazd zapłacimy oczywiście od razu gotówką. Wszystko pewnie szybko i oczywiście bezpiecznie dla państwa.