Skup aut Nowogard

Wśród sporej ilości posiadaczy samochodów nadal funkcjonuje przekonanie że samochód to dobro luksusowe i ciężko dostępne. Niestety te czasy dawno odeszły w zapomnienie. W dzisiejszych czasach gdy rynek jest przesycony sprzedaż auta przestała być prosta i szybka. Dlatego właśnie warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy jaką jest skup aut Nowogard.

skup aut nowogard

Jak może pomóc ci skup samochodów Nowogard ?

Cenimy twój cenny czas wiec jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie rozwiązać twój problem z autem. Skup aut Nowogard kupi twoje auto w 15 min i zapłaci gotówką. Dzięki temu będziesz mógł swój czas poświecić na znacznie milsze rzeczy jak na przykład odpoczynek po ciężkim dniu pracy.  Zaoszczędzisz też pieniądze, które musiał byś wydać na ogłoszenia i próby sprzedaży samochodu.

Dlaczego skup aut Nowogard kupuje wszystkie rodzaje pojazdów ?

Ponieważ cały czas staramy rozszerzać zakres oferowanych państwu usług nie wprowadzamy żadnych ograniczeń co do skupowanych pojazdów. Skupujemy auta, które nadają się do dalszej odsprzedaży jak i te nadające się już tylko do złomowania. Zarówno na jedne jak i drugie pojazdy posiadamy stałych odbiorców dzięki czemu możemy państwu zaoferować dobre warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny.

Auto skup Nowogard pomoże państwu nawet z autem, którego nikt nie chce !

Tak. My specjalizujemy się w skupie samochodów uszkodzonych, zniszczonych i powypadkowych. Sprzedaż takiego samochodu nie należy do prostych. Nawet sama wycena wymaga sporej wiedzy. Taki samochód często jest dla państwa kulą u nogi i nie mają państwo możliwości dostarczenia go do nas. My wychodząc na przeciw państwa potrzebom dysponujemy własnym transportem. Nasz holownik pomoże dostarczyć uszkodzone auto do naszej siedziby.

Czy skup aut Nowogard pobiera jakieś dodatkowe opłaty za dojazd oraz odbiór aut lawetą ?

Nasza firma nie pobiera żadnych opłat. Oferowane przez nas ceny odkupu państwa auta są kwotą, którą dostaną państwo bezpośrednio do ręki. Nie odliczamy opłat za dojazd oraz odbiór auta bezpośrednio z pod państwa domu. Wszystkie dodatkowe usługi są wliczone w cenę jako oferujemy za auto.