Kasacja pojazdów Szczecin

Przychodzi taka chwila iż każdy pojazd nadaje się już tylko na złom. Niezależnie od tego jak bardzo o niego dbałeś czas jest nieubłagany. Kasacja pojazdów Szczecin pomaga państwu w pozbywaniu się właśnie takich pojazdów. Skupujemy auta stare i uszkodzone, które nie nadają się już do dalszej jazdy tylko powinny trafić na złom.

kasacja pojazdów szczecin

Dlaczego usługa kasacja pojazdów Szczecin i okolice jest bezpieczna ?

Działamy na rynku od wielu lat i zawsze staramy się państwu pomagać w rozwiązanie problemów z niepotrzebnym autem. Grono naszych klientów stale się powiększa. Pomogliśmy już wielu osobą pozbyć się uszkodzonych, rozbitych lub zdewastowanych aut. Zawsze staramy się działać maksymalnie szybko i wygodnie dla państwa.

Czy kasacja samochodów Szczecin załatwia wszystkie formalności ?

Tak. Staramy się maksymalnie uprościć procedurę aby mogli państwo jak najszybciej pozbyć się niechcianego samochodu. Wszystkie niezbędne formalności załatwiane są przy jednym spotkanie bezpośrednio na miejscu odbioru samochodu. Nie muszą państwo nigdzie jeździć i marnować czasu. Gwarantujemy szybki i bezpiecznie pozbycie się samochodu w 15 minut.

Czy kasacja aut Szczecin odbiera samochody od klientów ?

Tak. Wiemy o tym iż większość samochodów, które nam państwo oferują nie jest w najlepszym stanie. Duża część z tych pojazdów nie jeździ od dłuższego czasu lub nie posiada ważnego przeglądu lub ubezpieczenia OC przez co nie może jechać o własnych siłach. Nie muszą się państwo jednak niczym martwić. Jako profesjonaliści zapewniamy bezpłatny transport samochodów naszymi lawetami. Wszystko szybko i bezpiecznie. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić odbiór pojazdu.

Jak szybko auto kasacja Szczecin odbierze moje auto ?

Czas realizacji jest w dużej mierze uzależniony od ilości zleceń, które mamy w danej chwili. Staramy się jednak aby czas odbioru samochodu wynosił kilka godzin. Jeżeli nie dysponujemy w danym momencie wolnym transportem, możliwe jest to iż czas realizacji może się przedłużyć do 24 godzin. Staramy się jednak nie przekraczać tego terminu. Zdajemy sobie sprawę iż szybkość obsługi jest dla państwa bardzo ważna.