Skup aut uszkodzonych Świnoujście

Oferujemy państwu rozwiązanie waszych problemów szybko i sprawnie. Prowadzimy profesjonalny skup aut uszkodzonych Świnoujście i inne pobliskie miasta. W ramach naszych usług kupujemy samochody w każdym stanie. Kupimy auta lekko rozbite jak i powypadkowe wraki po poważnych wypadkach. Kupujemy auta kilkuletnie jak i kilkunastoletnie.

skup aut uszkodzonych świnoujście

Czy auto skup uszkodzone Świnoujście kupuje wszystkie roczniki ?

Tak. W ramach naszej działalności interesują nas absolutnie wszystkie roczniki samochodów. Skupujemy zarówno samochody kilkuletnie jak i dużo starsze. Kupimy auta lekko jak i mocno uszkodzone. Kupimy nawet stare auta, które nie nadają się już do dalszej jazdy tylko na złom.

Jak skup aut uszkodzonych Świnoujście wycenia auta ?

Wystarczy do nas zadzwonić aby poznać wstępną wycenę samochodu. Auto jest wyceniane na podstawie rocznika, marki, modelu oraz opisu stanu technicznego i wizualnego przez właściciela. Jest to oczywiście wstępna i szacunkowa wycena pojazdu. Do dokładniejszej wyceny pojazdu potrzebne są nam zdjęcia dostarczone w formie elektronicznej. Dokładna wycena pojazdu jest natomiast możliwa dopiero po oględzinach pojazdu na miejscu. Po oględzinach pojazdu cena może ulec zmianie.

Czy gdy skorzystam ze skup aut uszkodzonych w Świnoujście będę musiał sam dostarczyć pojazd ?

Nie. My zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Nie musisz się o nic martwić. Dysponujemy własnymi lawetami, które odbierają samochody bezpośrednio od klientów. Wystarczy się umówić i podać dokładny adres z pod którego laweta ma zabrać uszkodzone auto. Oczywiście usługa ta jest całkowicie bezpłatna dla klientów naszego skupu. Co oznacza w praktyce że za odbiór Twojego samochodu bezpośrednio z miejsca które wskażesz nie będziemy chcieli od Ciebie ani złotówki.

Policja zatrzymała dokumenty mojego auta. Czy skup samochodów uszkodzonych Świnoujście kupi auto bez dowodu rejestracyjnego ?

Naturalnie. Jeżeli policja zatrzymała dowód twojego samochodu i wydała Tobie stosowne zaświadczenie my kupimy takie samochód. Zaświadczenie takie musisz nam przekazać w momencie sprzedaży pojazdu abyśmy mogli odebrać wcześniej zatrzymany Tobie dowód rejestracyjny lub skasować uszkodzony pojazd. Wszystkie szczegóły ustalamy telefonicznie.