Skup aut uszkodzonych Nowogard

Często sprzedaż samochodu uszkodzonego to nie lada problem. Na takie pojazdy nie ma tylu chętnych co na auta całkowicie sprawne. Jeżeli auto jest mocno uszkodzone możliwe że klienta będziesz szukał tygodniami lub miesiącami ? Nie chcesz pozbyć się kłopotu natychmiast ? Skup aut uszkodzonych Nowogard to zdecydowany klient na samochód w każdym stanie. Skupujemy samochody sprawne i niesprawne. Mocno i lekko uszkodzone. Każdy model rocznik i stan.

skup aut uszkodzonych nowogard

Czy do skupu aut uszkodzonych w Nowogardzie przyjmują państwo wszystkie samochody ?

Tak. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń. Skupujemy auta osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe i wszystkie inne. Kupimy zarówno lekko rozbite jak i powypadkowe wraki. Każdy rocznik i stan. Skupujemy nawet stare auta, które nadają się już tylko na złom. Zakupimy od państwa nawet mocno uszkodzone auta po zderzeniach czołowych i dachowaniach. Odbieramy nawet te auta, których już nikt nie chce kupić. Dysponujemy własnym transportem.

Czy auto skup uszkodzone Nowogard i okolice kupi też auto bez przeglądu i OC ?

Tak. Kupujemy też auta długo stojące, które często nie mają już przeglądu technicznego ani ubezpieczenia OC. Nieważne ile czasu twoje auto nie ma opłat, my i tak je kupimy. W przypadku takich samochodów zapewniamy oczywiście transport lawetą bezpośrednio z miejsca w którym samochód aktualnie się znajduje.

 Czy skup aut uszkodzonych Nowogard obsługuje też mniejsze okoliczne miejscowości ?

Tak. W trosce o państwa wygodę dojeżdżamy do państwa pod wskazany adres. Obsługujemy oczywiście miasto Nowogard oraz wszystkie okoliczne miejscowości w promieniu kilkunastu kilometrów. Na całym tym terenie dojeżdżamy do państwa, oczywiście bezpłatnie.

Czy skup samochodów uszkodzonych Nowogard zapewnia transport samochodu laweta ?

Tak. Posiadamy własne holowniki, które są do państwa dyspozycji przez cały czas. Siedem dni w tygodniu odbieramy od państwa uszkodzone samochody. Dojeżdżamy po nie bezpośrednio pod państwa dom lub inne wskazane wcześniej miejsce. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za odbiór samochodu z pod podanego przez was adresu. Tylko my oferujemy tak dogodne warunki.