Skup aut powypadkowych Białogard

Powypadkowe auto zalega pod twoim domem ? Sąsiedzi marudzą ? Żona każe sprzedać a ty myślisz co najlepiej z nim zrobić ? Zadzwoń do nas ! Skup aut powypadkowych Białogard i okolice to szybka sprzedaż każdego nawet mocno rozbitego pojazdu. Każde auto kupimy niezależnie od stanu technicznego oraz wizualnego.

skup aut powypadkowych Białogard

Jak auto skup powypadkowych Białogard może mi pomóc z wrakiem auta ?

Pomożemy tobie zabierając twoje rozbite auto. Za każde nawet mocno zniszczone auto płacimy. Gwarantujemy wstępną wycenę przez telefon lub na podstawie zdjęć które mogą państwu przysłać nam mailem. Dodatkowo oferujemy bezpłatny odbiór państwa auta bezpośrednio z pod domu, firmy, parkingu strzeżonego lub każdego innego dogodnego dla was miejsca. Oferujemy gotówkę nawet za mocno zniszczone auta które nadają się już tylko na złom.

Ile skup aut powypadkowych Białogard jest w stanie zapłacić za moje auto ?

Wartość każdego samochodu jest ustalana indywidualnie na podstawie rocznika, marki i modelu. Wystarczy się z nami skontaktować a postaramy się dla państwa wycenić wasze auto. Płacimy za każde nawet mocno zniszczone auto. Wartość auta zależy od ceny złomu lub ewentualnych możliwych do odzyskania części. Aby dokładnie wycenić wartość auta musimy dokonać jego dokładnych oględzin. Dopiero wtedy można podać konkretną cenę jaką możemy zaoferować za pojazd.

Jak szybko skup pojazdów powypadkowych Białogard może odebrać ode mnie auto ?

Działamy błyskawicznie. Samochody odbieramy od państwa cały czas. Staramy się robić to jak najszybciej ponieważ wiemy iż jest to dla państwa ważne. Zazwyczaj pojazdy odbieramy od państwa w zaledwie kilka godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży. Nie zawsze mamy jednak wystarczająco dużo wolnych lawet. Jeżeli jesteśmy mocno zajęci to odbiór pojazdu może ulec wydłużeniu do 48 godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży.

Czy skup samochodów powypadkowych Białogard odbierze moje auto z pod domu ?

Tak. Odbieramy od państwa samochody bezpośrednio z pod domu lub każdego innego dogodnego miejsca. Za odbiór samochodów od państwa nie pobieramy żadnych opłat. W dodatku to my jeszcze płacimy państwu za stare i nadające się już na złom samochody. Zapraszamy do nas.