Złomowanie aut Goleniów

Wielu z państwa zastanawia się pewnie co zrobić ze starym autem ? Mimo usilnych prób sprzedaży nie znajduje się nowy nabywca. Zbliża się koniec polisy OC lub przeglądu ? Co zrobić w takiej sytuacji ? Rozwiązanie jest proste. Wystarczy zadzwonić na złomowanie aut Goleniów a my kupimy państwa auto w 15 min.

złomowanie aut goleniów

Czy złomowanie samochodów Goleniów kupuje wszystkie rodzaje pojazdów ?

Tak. Skupujemy wszystkie samochody. Te całkowicie sprawne jak i uszkodzone. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe w każdym stanie. Kupimy również pojazdy uszkodzone, powypadkowe, rozbite, zniszczone, stare, zdewastowane i te, które nie nadają się już do dalszej jazdy. Każde auto jest oceniane oddzielnie. Kupujemy absolutnie każdy stan, model i rocznik. Nie wierzysz ? Sprawdź nas.

Jak złomowanie aut Goleniów wycenia samochody ?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów w branży więc aby uzyskać wstępna wycenę samochodu wystarczy zadzwonić do nas i podać podstawowe informację o samochodzie. Na podstawie podanych naszemu pracownikowi danych dostaną państwo przedział cenowy w jakim możemy kupić państwa auto. Każde auto jest oceniane indywidualnie na podstawie rocznika, marki, modelu oraz stanu technicznego i wizualnego. Dokładna wycena jest możliwa dopiero po obejrzeniu auta.

Jak długo trwa złomowanie auta Goleniów ?

Usługa ta w miarę możliwości jest realizowana od ręki. Oznacza to w praktyce że po zgłoszeniu auta do odbioru staramy się jeszcze tego samego dnia załatwić sprawę. Jeżeli jest taka konieczność przysyłamy naszą lawetę po odbiór samochodu na miejsce. Cała transakcja trwa zazwyczaj około 15 min. Złomowania aut Goleniów gwarantuje wszystkie formalności oraz pieniądze natychmiast w momencie i na miejscu transakcji.

Mam uszkodzone auto. Czy auto złomowanie Goleniów odbierze je ode mnie ?

Naturalnie jeżeli jest taka potrzeba jesteśmy w stanie odebrać auto od państwa własnym transportem. Nasza laweta pracuje przez siedem dni w tygodniu. Samochody odbieramy w dogodnych dla państwa porach. Odbiór pojazdu z miejsca postoju jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy zadzwonić na złomowanie aut Goleniów i umówić miejsce, dzień i godzinę odbioru pojazdu, a nasz holownik przyjedzie pod wskazany adres.