Skup aut Płoty

Masz ochotę sprzedać swój samochód ? Skup aut Płoty ci pomoże. Kupujemy od państwa samochody w każdym stanie technicznym. Jesteśmy otwarci na państwa propozycję przez cały czas. Kupujemy także auta niesprawne. Interesują nas nawet samochody powypadkowe i zniszczone.

skup aut płoty

Jakie pojazdy kupuje skup samochodów Płoty ?

Kupimy samochody sprawne i te niesprawne. Interesują nas pojazdy które nadają się do dalszej odsprzedaży jak również te które nadają się już tylko na złom. Każdy samochód jest dla nas interesujący. Jeżeli posiadasz auto którego chętnie byś się pozbył to śmiało możesz dzwonić do nas. Kupimy od Ciebie twój sprawny lub niesprawny samochód niezależnie od marki, rocznika i modelu. Skupujemy wszystkie samochody.

Czy skup aut Płoty kupi także stare auto ?

Skupujemy samochody z każdego rocznika. Pomożemy państwu także z samochodami które nie są już najmłodsze. Interesują nas nawet stare i zniszczone auta. Kupujemy samochody jeżdżące i na chodzie jak również te uszkodzone. Dla nas nie ma żadnych ograniczeń. Prowadzimy skup aut osobowych, dostawczych, vanów itp. Zapraszamy państwa do kontaktu a postaramy się pomóc najlepiej jak tylko potrafimy.

Jak skup pojazdów Płoty płaci za samochody ?

Płacimy w oczywisty ulubiony i najwygodniejszy sposób dla naszych klientów. Za każde skupowane przez nas nawet na złom auto płacimy gotówką. Nie muszą się państwo martwić ani o termin ani o chodzenie do banku ponieważ kasę za wasz samochód otrzymajcie już przy pierwszym i zarazem ostatnim spotkaniu przy odbiorze państwa samochodu. Jak tylko zakończymy formalności dostaną państwo kasę do ręki na miejscu transakcji.

Czy auto skup Płoty kupi samochód bez przeglądu i ubezpieczenia OC ?

Kupujemy od państwa wszystkie samochody. Jeżeli pojazd ma wszystkie niezbędne dokumenty to naturalnie możemy je kupić. Bez żadnego problemu kupimy samochody bez ważnego przeglądu technicznego oraz ubezpieczenia OC. Dla nas to nie problem. Samochody bez opłat odbieramy własnym transportem dlatego nie muszą się państwo martwić o brak ubezpieczenia czy przeglądu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.