KONTAKT

skup aut szczecin kontakt

Kontakt z nasza firmą jest możliwy na kilka sposobów.

Ponieważ staramy się zawsze dbać o państwa wygodę umożliwiamy kontakt na kilka wygodnych dla państwa sposobów. Mogą państwo do nas zadzwonić, napisać maila lub skontaktować się poprzez poniżej zamieszczony formularz kontaktowy. Jeżeli zależy państwu na czasie proponujemy kontakt telefoniczny. Otrzymają państwo wszystkie niezbędne informacje natychmiast.

Kontakt telefoniczny: 537-890-890 dostępny 24h

Jeżeli zdecydują się państwo na kontakt mailowy lub poprzez formularz kontaktowy proszę dokładnie opisać pojazd jaki mają państwo na sprzedaż lub zagadnienie, które państwa interesuje. W mailu należy zamieści model, rocznik i markę auta oraz opisać jego stan techniczny oraz wizualny. Warto też zamieścić informację na temat jego wyposażenia. Znacznie łatwiej wyceniać nam pojazdy których otrzymujemy zdjęcia. Jeżeli posiadają państwo zdjęcia sprzedawanego samochodu proponujemy dołączyć je w formie spakowanego pliku do maila.

Adres mailowy na który należy wysłać oferty:

mail: biuro@autoskupwszczecin.pl
www: autoskupwszczecin.pl

Ze względu na dużą ilość wiadomości e-mail jaka trafia do naszej skrzynki czas odpowiedzi może być wydłużony. Prosimy wiec o cierpliwość i maksymalnie dobry opis sprzedawanego pojazdu aby korespondencja nie musiała być prowadzona kilkukrotnie. To znacznie przyspieszy ewentualna wycenę pojazdu oraz czas odpowiedzi na wiadomość.

Adres korespondencyjny:

Skup aut Szczecin – Legalne złomowanie i kasacja pojazdów
Kaszubska 17B, 70-402 Szczecin
woj. Zachodniopomorskie

Kontakt bezpośrednio za pomocą formularza.

Chcesz wycenić auto ? Umówić się na spotkanie ? Masz pytania pisz a udzielimy wszelkich odpowiedzi. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Nasz pracownik odpowie na wszystkie zadane przez państwo pytania.

Wypełnij poniższe niezbędne informacje w formularzu.

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości

    Załącz zdjęcia oferowanego auta w formie spakowanego pliku