Kasacja pojazdów Koszalin

Masz stare i zniszczone auto ? Nie chcesz dłużej płacić za nie OC ? Sprzedaje je nam. Kasacja pojazdów Koszalin to pewny klient na auto które nadaje się już nawet tylko na złom. My nie marudzimy na stan techniczny czy wizualny. Każde auto kupimy nawet w najgorszym stanie technicznym.

kasacja pojazdów Koszalin

Dlaczego auto kasacja Koszalin to najlepsze rozwiązanie ?

Szybka i wygodna sprzedaż nawet mocno uszkodzonego pojazdu. Zapewniamy państwu pełną obsługę formalną jak i techniczną. Oferujemy odkup nawet mocno uszkodzonych i zniszczonych samochodów. Wszystko szybko i maksymalnie dla państwa wygodnie. Samochody uszkodzone odbieramy własnym transportem bezpośrednio z miejsca w którym aktualnie się znajdują. Zapraszamy serdecznie wszystkich których chcą zamienić wrak na pieniądze.

Czy za skorzystanie z usług kasacja pojazdów Koszalin muszę coś zapłacić ?

Nie pobieramy od państwa żadnych pieniędzy za kasację starych pojazdów. W dodatku to my jeszcze pomagamy państwu zarobić parę złotych. Każde nawet najbardziej uszkodzone auto jest dla nas cenne. Skupujemy pojazdy stare, zniszczone, uszkodzone i powypadkowe. Za każde odbierany od państwa auto płacimy gotówką. Wszystkie formalności załatwiamy bezpośrednio na miejscu transakcji. Zapraszamy do kontaktu.

Jakie auta odbiera kasacja samochodów Koszalin i okolice ?

Wszystkie. Interesują nas pojazdy całe i uszkodzone. Kupimy samochody ze wszystkich roczników i w każdym stanie technicznym i wizualnym. Zapewniamy odbiór pojazdów z prawie każdego miejsca w całym województwie Zachodniopomorskim. Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie i ustalić także warunki odbioru państwa auta. Chętnie pomożemy w każdym motoryzacyjnym przypadku.

Jak szybko kasacja aut Koszalin odbierze mój samochód ?

Czas odbioru pojazdu zależy od miejsca w którym auto się znajduje oraz od tego czy w danym dniu mamy bardzo dużo zleceń. Staramy się odbierać od państwa pojazdy w jak najkrótszym czasie. Zazwyczaj odbiór samochodów staramy się realizować w ciągu kilku godzin. Jeżeli jest to niemożliwe to staramy się aby czas odbioru pojazdu nie był dłuższy niż 48 godzin. Każdy odbiór pojazdu jest z państwem indywidualnie ustalany telefonicznie.