Złomowanie aut Dobra Szczecińska

Stare lub uszkodzone auto zawala twoje podwórko ? A może miałeś kolizję i już nie chcesz naprawiać wraka ? Złomowanie aut Dobra Szczecińska to klient na samochody które nie są już ani sprawne ani ładne. Kupujemy pojazdy w każdym stanie i z każdego rocznik. Płacimy gotówką i zapewniamy odbiór z miejsca garażowania.

złomowanie aut dobra szczecińska

Czy złomowanie aut Dobra Szczecińska odbiera pojazdy od klientów ?

Specjalnie dla państwa wygodny wprowadziliśmy możliwość odbioru pojazdów uszkodzonych bezpośrednio od państwa. Każde uszkodzone auto jesteśmy w stanie odebrać z wygodnej dla państwa lokalizacji. Wystarczy tylko się z nami skontaktować i ustalić wszystkie warunki oraz termin i miejsce odbioru pojazdu. Przyjedziemy na miejsce całkowicie gratis i odbierzemy państwa uszkodzony i niesprawny samochód. Czekamy na twój telefon !

Czy złomowanie samochodów Dobra Szczecińska jest płatne ?

Nie. Nasze usługi są całkowicie darmowe. Zarówno za wstępną wycenę samochodu jak i jego późniejszy odbiór oraz obsługę formalną nie bierzemy od państwa żadnych pieniędzy. Oznacza to w praktyce że za darmo wycenimy państwa auto, odbierzemy z miejsca postoju całkowicie gratis ! i pomożemy ze wszystkimi niezbędnymi formalnościami na miejscu. Tylko my oferujemy tak korzystne warunki odbioru starych i zniszczonych samochodów.

Ile złomowanie pojazdów Dobra Szczecińska może mi zapłacić za uszkodzone auto ?

Staramy się zawsze indywidualnie wyceniać wartość samochodu. Każde auto jest oceniane na podstawie rocznika, marki, modelu oraz stanu technicznego i wizualnego. Wystarczy się z nami skontaktować i podać podstawowe dane techniczne auta a postaramy się je wycenić dla państwa. Jeżeli przyślą państwo zdjęcia pojazdu na maila to wycena zawsze będzie bardziej precyzyjna. Zapraszamy zarówno z samochodami całymi jak i uszkodzonymi.

Czy auto złomowanie Dobra Szczecińska działa tylko w tej miejscowości ?

Działamy we wszystkich okolicznych miastach i miejscowościach. Działamy na terenie całego województwa Zachodniopomorskie. Zadzwoń i sprawdź jak szybko możemy odebrać i twoje auto. Nie musisz się martwić że nie odbierzemy twojego samochodu. Obsługujemy wszystkie miasta i miejscowości. Szybko i sprawnie odbieramy samochody z pod państwa domu.