Skup aut rozbitych Szczecin

Wypadek nie jest przeżyciem przyjemny. Prawie każdy z nas doświadczył tego niemiłego zdarzenia drogowego. Twój samochód nie nadaje się do dalszej jazdy ? Jest mocno rozbity ? Skup aut rozbitych Szczecin i okolice zajmuje się kupowaniem takich właśnie pojazdów. Odkupimy twoje powypadkowe auto.

skup aut rozbitych szczecin

Moje auto jest mocno uszkodzone. Czy skup samochodów rozbitych Szczecin kupi też taki pojazd ?

Tak. Nasz skup specjalizuje się w odkupie pojazdów po wypadkach, kolizjach. Skupujemy wszystkie auta. Kupimy nawet te mocno rozbite samochody. Skupujemy zarówno lekko uszkodzone jak i mocno rozbite wraki, które nie nadają się już do dalszej jazdy. Każde auto oceniamy indywidualnie. Jeżeli auto jest uszkodzone nasz skup dysponuje własnym transportem. Jeżeli będzie taka konieczność przyślemy naszą lawetę we wskazane miejsce po odbiór samochodu.

Dowód pojazdu został zatrzymany. Czy skup samochodów powypadkowych Szczecin kupi też auto bez dowodu rejestracyjnego ?

Tak. Jeżeli na miejscu wypadku była policja zazwyczaj dowód samochodu zostaje zatrzymany. W takim wypadku właściciel otrzymuje potwierdzenie zatrzymania dowodu rejestracyjnego. To potwierdzenie upoważnia go do odebrania dowodu w wydziale komunikacji, po naprawie auta i pozytywnym przeprowadzeniu badania technicznego. Skup aut rozbitych Szczecin może kupić państwa auto jeżeli posiadacie potwierdzenie zatrzymania dowodu rejestracyjnego przez policję.

Nie mogę dojechać do państwa bo moje auto jest mocno rozbite. Czy skup aut rozbitych Szczecin dojeżdża też do klienta ?

Tak. Nasz skup dojeżdża do klienta. Wystarczy zadzwonić i umówić się na odbiór auta a przyjedziemy pod wskazany adres w celu obejrzenia pojazdu. Jeżeli państwa samochód jest po mocnej kolizji i nie będzie w stanie jechać na kołach lub ma zatrzymany dowód rejestracyjny przyślemy lawetę po jego odbiór. Za odbiór pojazdu naszym holownikiem bezpośrednio z pod państwa domu nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Czy mogę liczyć na pieniądze za rozbite auto ? Jak skup aut powypadkowych Szczecin wycenia auta ?

Oczywiście za każde kupowane przez nas auto zapłacimy gotówką bezpośrednio na miejscu transakcji. Każde auto to oddzielny przypadek i tak też jest oceniane. Każde auto oceniamy na podstawie rocznika, model marki oraz stanu w jakim się znajduje. Skup aut rozbitych Szczecin gwarantuje fachową wycenę i godziwą zapłatę za uszkodzony samochód.