Złomowanie aut Pyrzyce

Tak samo jak ty też jesteśmy kierowcami i wiemy jak irytujące potrafi być stare auto. Czasem masz spory sentyment do starego i troszkę zdezelowanego wozu. Jednak gdy zaczyna ciągle się psuć czy warto dłużej się z nim męczyć ? Złomowanie aut Pyrzyce pomoże Tobie ze starym autem. Kupimy je za gotówkę od Ciebie. Nie wierzysz ? Zadzwoń i się przekonaj.

złomowanie aut pyrzyce

Dlaczego miałbym sprzedać auto na złomowanie aut Pyrzyce ?

Rynek samochodów jest niestety mocno przesycony i sytuacja w porównaniu z tą z przed kilku lat znacznie gorsza. Sprzedaż auta przestała być prosta i szybka. Chcesz się męczyć parę miesięcy aby sprzedać auto warte kilka set złotych ? Masz na to czas i siły ? Możliwe że mimo twoich starań twój samochód nie znajdzie nabywcy. Czy warto inwestować w to czas i pieniądze ? U nas sprzedasz samochód od ręki. Wystarczy że poświęcisz na to 15 min.

Ile auto złomowanie Pyrzyce zapłaci za mój samochód ?

Cena za każdy pojazd jest ustalana indywidualnie i jest zależna od rocznika marki oraz stanu danego pojazdu. Wstępną wycenę wartości państwa auta możecie otrzymać dzwoniąc do nas i podając podstawowe informację na temat samochodu. Płacimy za każdy pojazd. Zapewniamy odbiór lawetą z miejsca postoju i nie pobieramy za to żadnych opłat. Kwota jaką państwu przedstawiamy zostaje wam wypłacona bez żadnych potrąceń.

Czy korzystając ze złomowanie auta Pyrzyce muszę przywieźć auto do państwa ?

Nie. Po umówieniu daty oraz godziny my sami dojeżdżamy do państwa. Jeżeli państwa samochód jest uszkodzony lub nie może poruszać się o własnych siłach to wysyłamy po niego lawetę. Za przyjazd do państwa oraz odbiór samochodu lawetą nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Czy złomowanie samochodu Pyrzyce obsługuje tylko to miasto ?

Nie. Złomowanie aut Pyrzyce obsługuje sporą część woj. Zachodniopomorskiego. Dojeżdżamy nie tylko na terenie dużych miast. Odbieramy pojazdy też z terenu małych miejscowości sąsiadujących z miastami, które są na liście obsługiwanego przez nas miast i miejscowości.