Złomowanie aut Złocieniec

Stare i zniszczone auto zawala twoje podwórko ? Nikt nie chce go kupić ? Złomowanie aut Złocieniec chętnie przyjedzie i kupi taki samochód. Płacimy gotówką i wystawiamy wszystkie niezbędny dokumenty. Oferujemy dobre ceny i szybki odbiór. Kupujemy wszystkie marki, modele oraz roczniki.

złomowanie aut złocieniec

Czy złomowanie pojazdów Złocieniec to szybka usługa ?

Bardzo szybka. Działamy non stop. Oferujemy państwu fachową pomoc w bardzo krótkim czasie. Codziennie odbieramy od państwa samochody w różnym stanie technicznym. Pomożemy z tymi całymi i jeszcze jeżdżącymi jak i z tymi uszkodzonymi, rozbitymi i powypadkowymi. Każdy pojazd jest dla nas cenny i za każdy jesteśmy w stanie zapłacić. Kupujemy nawet bardzo mocno uszkodzone pojazdy których nie opłaca się już naprawiać.

Czy złomowanie aut Złocieniec jest zainteresowany każdym samochodem ?

Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń co do skupowanych pojazdów. Interesują nas te nowsze i rozbite lub uszkodzone jak również stare, pordzewiałe ale jeszcze sprawne. Każde auto kupimy za gotówkę. Nawet to mocno zniszczone którego naprawa jest już absolutnie nieopłacalna. Jeżeli posiadasz taki samochód to warto się z nami skontaktować. Pomożemy Tobie szybko i sprawnie się jego pozbyć i uwolnimy od płacenia OC.

Czy złomowanie samochodów Złocieniec ma transport ?

Posiadamy własny holowniki dzięki czemu jesteśmy w stanie odebrać twój samochód z pod domu, pracy czy szkoły. Jeżeli potrzebujesz pomocy to wyślemy nasz holownik do Ciebie. Zabierzemy woje uszkodzone auto z pod domu. Za odbiór samochodów z dogodnych dla państwa lokalizacji nie pobieramy żadnych opłat. Oznacza to iż w ramach naszych usług przyślemy po twoje auto lawetę na miejsce gratis !

Czy auto złomowanie Złocieniec wycenia samochody ?

Każde auto przed odbiorem profesjonalnie wycenimy. Wystarczy tylko się z nami skontaktować a my zajmiemy się resztą. Oferujemy wstępną wycenę przez telefon. Wystarczy tylko podać nam podstawowe dane techniczne pojazdu a my zajmiemy się jego wyceną. Wycena taka nie jest bardzo precyzyjna ale daje pogląd na wartość auta. Serdecznie zapraszamy państwa do wyceny samochodu.