Skup aut powypadkowych Police

Wypadek nie jest przeżyciem przyjemnym. Twój samochód ucierpiał ? Nie nadaje się do jazdy ? Zastanawiasz się co możesz jeszcze z nim zrobić ? Nie trzymaj niepotrzebnego wraka. Sprzedaj go nam ! Skup aut powypadkowych Police to dobre rozwiązanie twojego problemu. Skupujemy wszystkie rodzaje pojazdów. Odkupimy twoje auto szybko i sprawnie. Zapłacimy i razu gotówką. Minimum formalności. Szybki odbiór własnym transportem !

skup aut powypadkowych police

Jak działa skup samochodów powypadkowych Police ?

Wystarczy wykonać do nas jeden telefon aby sprzedać swoje stare auto. Wstępna wycena pojazdu jest możliwa już przy pierwszej rozmowie telefonicznej. Dojeżdżamy na miejsce transakcji. Wystarczy nam podać dokładny adres a przyjedziemy i kupimy państwa auto na miejscu. Zapewniamy własnym transport, ty nie musisz się o nic martwić. Gwarantujemy szybka i fachową obsługę.

Ile skup aut powypadkowych Police zapłaci za moje rozbite auto ?

Cena każdego samochodu jest ustalana osobno. Wystarczy do nas zadzwonić aby poznać wstępną wycenę państwa pojazdu. Dokładna wycena jest możliwa dopiero po obejrzeniu auta. Cena zależy od rocznika, marki, modelu i oczywiście stanu technicznego. Naturalnie auta uszkodzone są znacznie tańsze od ich sprawnych odpowiedników. Warto przesłać nam również zdjęcia wtedy wycena auta może zostać sporządzona dokładniej. Wszystkich informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo.

Czy auto skup powypadkowe Police działa także w weekendy ?

Działamy non stop przez cały tydzień. Odbieramy od państwa samochody zawsze w dogodnych dla państwa terminach. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego że często są państwo zapracowani działamy również w godzinach popołudniowych. Wystarczy do nas zadzwonić i ustalić dogodny dla państwa termin odbioru samochodu. Staramy się zawsze państwu pomóc. Jesteśmy elastyczni bo zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne.

Jak szybko skup pojazdów powypadkowych Police odbierze moje auto ?

Staramy się działać natychmiastowo. Nie zawsze jest to jednak możliwe. W natłoku pracy może się zdarzyć sytuacja iż odbiór auta tego samego dnia nie będzie możliwy. Staramy się jednak nie przekraczać terminu 24 godzin przy odbieraniu pojazdów od państwa.