SKUP AUT

Od 2009 roku nasz skup aut pomaga państwu pozbyć się samochodów w każdym stanie. W ramach naszej działalności staramy dopasowywać się do państwa wymagań najlepiej jak tylko potrafimy. Oferowane przez nas usługi prowadzimy całym województwie Zachodniopomorskim. Prowadzimy skup aut Szczecin , Police , Gryfino , Stargard Szczeciński , Pyrzyce , Goleniów , Nowogard , Międzyzdroje , Świnoujście. W ramach naszej działalności staramy cały czas się rozwijać i wprowadzać coraz to nowe i lepsze usługi.

skup aut

Nasz skup aut kupi wszystkie rodzaje pojazdów.

W ramach naszej działalności skupujemy samochody:

osobowe
dostawcze
terenowe
kabriolety
kombi
busy
wszystkie inne wyżej nie wymienione…

Prowadzimy profesjonalny skup aut w każdym stanie.

Nasza firma kupi samochody które:

– są sprawne i na chodzie
– są niesprawne i zniszczone
rozbite
spalone
powypadkowe
uszkodzone mechanicznie lub blacharsko
po kolizyjne
zdewastowane
wraki
angliki
– bez ważnego przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC

 Dlaczego warto wybrać nasz skup aut ?

Jeżeli lubisz ludzi konkretnych do dobrze trafiłeś. Prowadzony przez nas skup aut Szczecin i okoliczne miejscowości to zespół profesjonalistów w branży. Postaramy się abyś i ty był zadowolony z naszych usług. Wszystkich klientów traktujemy poważnie i tego samego oczekujemy od nich. Staramy się pomagać osobą, które chcą pozbyć się samochodu najlepiej jak tylko potrafimy. Jesteśmy elastyczni dzięki czemu współpraca układa się w miłej atmosferze. Chcemy abyś i ty polecił nas swoim znajomym bo jest to dla nas najlepsza forma reklamy.

Czy auto skup odbierze też moje auto ?

Nasz skup aut działa w formie usługi świadczonej u klienta. Wystarczy do nas zadzwonić aby otrzymać niezobowiązującą wstępna wycena samochodu. Jeżeli zaproponowana przez nas wstępna wycena samochodu będzie odpowiadać państwa oczekiwaniom umówimy się na jego dalsze obejrzenie na miejscu. To my przyjedziemy w dogodne dla państwa miejsce. Ocenimy państwa auto i kupimy od ręki. Jeżeli państwa samochód jest nie sprawny i nie może jechać o własnych siłach, nasz holownik bez żadnych opłat zabierze go z miejsca postoju. Prowadzony przez nas auto skup dysponuje własnym transportem przez cały tydzień.

W ramach usługi auto skup gwarantujemy:

skup aut w każdym stanie siedem dni w tygodniu
– wstępna wycena gratis !
– przyjedziemy na miejsce po państwa auto
laweta odbierze samochód uszkodzony bez dodatkowych opłat
– zapłata gotówką natychmiast po transakcji
– wszystkie niezbędne formalności na miejscu

Serdecznie zapraszamy zespół
Skup Aut Szczecin
i okolice