TEREN AUTO SKUPU

Nasz auto skup prowadzi usługi odbioru pojazdów na większej części województwa Zachodniopomorskiego. Obsługujemy około 10 większych miast i miejscowości oraz kilkunastu mniejszych.

Podstawowy teren auto skupu na którym prowadzimy usługi to:

skup aut Szczecin
skup aut Police
skup aut Gryfino
skup aut Stargard
skup aut Pyrzyce
skup aut Goleniów
skup aut Nowogard
skup aut Międzyzdroje
skup aut Świnoujście
skup aut Koszalin
skup aut Kołobrzeg
skup aut Gryfice
skup aut Białogard
skup aut Szczecinek

mapa teren auto skupu

Czy teren auto skupu Szczecin i okolice obejmuje też mniejsze miejscowości ?

Tak oczywiście. W ramach prowadzonych przez nas usług działamy też na terenie wszystkich mniejszych miejscowości, które otaczają główne obsługiwanie przez nas miasta.

Czy cały teren auto skupu jest obsługiwany przez nasze lawety ?

Naturalnie na obszarze wszystkich wymienionych wyżej miast oraz mniejszych otaczających je miejscowościach nasza laweta odbiera pojazdy od państwa. Przyjedziemy bezpośrednio pod wskazany przez państwa adres.

Czy obsługują państwo też inne miasta woj. Zachodniopomorskiego ?

Tak lecz robimy to tylko w wyjątkowych sytuacjach. Podstawowym obszarem naszej działalności jest lista przedstawionych powyżej miast i miejscowości. Samochody znajdujące się w miastach z tej listy odbieramy w pierwszej kolejności. Czasami odbieramy samochody z poza obszaru naszego działania lecz wszystkie takie operacje są ustalane indywidualnie.

Czy dojeżdżają państwo bezpośrednio pod adres na terenie tych miast ?

Oczywiście na terenie wszystkich wymienionych wyżej miast jesteśmy w stanie przyjechać i kupić państwa auto od ręki. Możemy też przysłać lawetę po odbiór samochodu bezpośrednio z pod wskazanego przez państwo adresu. Ze względu na to iż ograniczyliśmy teren działania do kilku miast jesteśmy w stanie pomóc państwu szybko i sprawnie.

Dlaczego teren aut skupu znajduje się tylko w obrębie 100km od miasta Szczecin ?

Ze względu na to iż chcemy państwu oferować usługi na wysokim poziomie postanowiliśmy ograniczy obsługiwany przez nas obszar. Jesteśmy ograniczeni warunkami technicznymi  i logistycznymi. Nasza lawety nie mogą jeździć też zbyt daleko ponieważ jest to finansowo nieopłacalne. Chcemy państwu oferować możliwie najwyższe ceny skupu aut wiec staramy się minimalizować koszty z tym związane.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.
Zespół Auto Skup Szczecin