Skup aut uszkodzonych Przecław

Skup aut uszkodzonych Przecław to sposób na każdy rozbity, uszkodzony, niesprawny i powypadkowy pojazd. Interesują nas samochody osobowe, busy, vany i wszystkie inne. Każda marka, model i stan. Skupujemy pojazdy lekko uszkodzone jak również te bardzo mocno rozbite i zniszczone których nie da się naprawić !

skup aut uszkodzonych przecław

Czy skup aut uszkodzonych Przecław kupuje totalne wraki ?

Interesuje nas każde auto. Często kupujemy pojazdy po poważnych wypadkach, dachowaniach, uderzeniach czołowych i wszystkie inne których nie opłaca się już naprawiać. Kupujemy zarówno kilkuletnie auta po wypadkach jak również stare i zniszczone które już dawno powinny trafiać na złom. Każde auto jest dla nas interesujące. Jeżeli masz auto które jest dla Ciebie tylko problemem którego musisz się pozbyć, to trafiłeś idealnie !

Czy skup samochodów uszkodzonych Przecław płaci za wraki ?

Każdy pojazd jest indywidualnie wyceniany w zależności od marki, modeli rocznika oraz stopnia uszkodzeń. W przypadku pojazdów uszkodzonych warto przysłać do nas zdjęcia abyśmy mogli dokładniej wycenić wartość państwa samochodu. Przybliżoną wartość postaramy się przekazać państwu przy rozmowie telefonicznej. Płacimy za każde auto to lekko rozbite jak i wrak. Za każde auto płacimy gotówką na miejscu.

Ile czasu potrzeba aby skup pojazdów uszkodzonych Przecław zabrał moje auto ?

Czas odbioru pojazdu jest uzależniony od lokalizacji auta oraz od tego czy dysponujemy w danej chwili wolnymi lawetami. Staramy się zawsze działać jak najszybciej jest to możliwe. Często odbieramy od państwa samochody w ciągu zaledwie kilku godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży. Jeżeli nie możemy pojazdu odebrać od razu to staramy się to zrobić w ciągu maksymalnie 48 godzin od momentu zgłoszenia.

Czy auto skup uszkodzone Przecław pobiera opłaty za odbiór samochodów lawetą ?

Nie pobieramy od państwa żadnych pieniędzy. Zarówno za wstępną wycenę jak i również za odbiór samochodów z pod państwa domu nie pobieramy od was żadnych pieniędzy. Oznacza to w praktyce że za przyjazd naszego holownika i odebranie samochodu z pod państwa domu nie zapłacą państwo ani złotówki. Tylko my oferujemy tak korzystne warunki.