Skup aut powypadkowych Złocieniec

Masz powypadkowe auto ? Chcesz je sprzedać ale nie ma żadnych zainteresowanych kupnem ? Skup aut powypadkowych Złocieniec zawsze jest zainteresowany. My kupujemy pojazdy w każdym stanie za gotówkę. Interesują nas wszystkie marki i modele. Oferujemy dobre ceny za każde nawet mocno uszkodzone auto.

skup aut powypadkowych złocieniec

Czy skup samochodów powypadkowych Złocieniec to oferta stale aktualna ?

Jesteśmy do państwa dyspozycji non non stop od wielu lat. Nasza oferta jest stale aktualna. Cały czas jesteśmy zainteresowani sprzedażą różnych samochodów. Jeżeli chcesz się pozbyć powypadkowego samochodu to nic się nie martw tylko śmiało dzwoń do nas i zaproponuje swoje auto. My chętnie zawsze kupimy takie samochody. Kupujemy samochody po lekkich wypadkach jak i po szkodach całkowitych.

Kiedy skup pojazdów powypadkowych Złocieniec może mi pomóc ?

W każdej chwili. Jesteśmy cały czas do państwa dyspozycji. Pomożemy wtedy kiedy tego potrzeba. Działamy nie przerwanie. Zadzwoń i ustal dogodny dla Ciebie termin. Postaramy się dostosować. Oferujemy przyjazd na miejsce i kupno państwa samochodu. Auto niesprawne jesteśmy w stanie odebrać własnym transportem bezpośrednio z miejsca w którym auto się znajduje. Tylko my oferujemy tak dobre warunki.

Czy skup aut powypadkowych Złocieniec jest zainteresowany każdym samochodem ?

Tak. Interesują nas samochody ze wszystkich roczników. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń co do skupowanych pojazdów. Interesują nas te sprawne i niesprawne. Kupimy osobowe, dostawcze, terenowe i inne. Każdy pojazd jest dla nas potencjalnie interesujący. Chętnie kupimy auta po lekkich kolizjach, wypadkach jak i poważnych zderzeniach. Nawet te mocno zniszczone których naprawa jest już nieopłacalna.

Czy auto skup powypadkowe Złocieniec może odebrać auto własnym transportem ?

Dysponujemy własnymi lawetami. Po każde auto jesteśmy w stanie przysłać własny holownik. Nasze lawety codziennie odbierają od państwa samochody z terenu całego województwa Zachodniopomorskiego. Wystarczy tylko ustalić z nami dogodny dla państwa termin odbioru samochodu. Za odbiór pojazdów bezpośrednio od państwa, nie pobieramy żadnych opłat. Oznacza to iż możemy przysłać do państwa całkowicie gratis nasz holownik !