Kasacja pojazdów Recz

Masz już dość swojego samochodu. Jest stary i ciągle się pasuje ? Kasacja pojazdów Recz to skuteczne rozwiązanie problemów z nim. Kupujemy wszystkie auta za gotówkę. Oferujemy dobre ceny szybki odbiór z miejsca aktualnego postoju. Zadzwoń i powierz swoje stare auto profesjonalistom.

kasacja pojazdów recz

Ile kasacja pojazdów Recz zapłaci za mój wrak ?

Każde auto jest profesjonalnie przez nas wyceniane. Nie posiadamy stałego cennika ponieważ każdy pojazd jest inny. Staramy się zawsze aby i państwo i my byli zadowoleni z transakcji. Na podstawie rocznika, marki i modelu jesteśmy w stanie dokonać przybliżonej wyceny państwa samochodu. Zadzwoń a już przez telefon postaramy się wycenić twoje auto. Płacimy najlepiej za pojazdy na złom w całej twojej okolicy.

Czy kasacja aut Recz wystawia niezbędne dokumenty ?

Oferujemy państwu wszystkie niezbędne dokumenty bezpośrednio na miejscu transakcji. Nie muszą się państwo martwić iż się na tym nie znacie. My doskonale znamy całą procedurę i chętnie państwu pomożemy ze wszystkim. Wszystkie potrzebne do wydziału komunikacji i firmy ubezpieczeniowej dokumenty otrzymają państwo bezpośrednio na miejscu odbioru samochodu. Wytłumaczymy także gdzie i w jakiej kolejności należy się zgłosić aby dopełnić niezbędnych procedur.

Czy korzystając z kasacji samochodów Recz muszę dostarczyć do państwa pojazd ?

Oferujemy państwu naszą pomoc. Zdajemy sobie sprawę iż dostarczenie rozbitego lub niesprawnego pojazdu może być dla państwa poważnym problemem. Dlatego nasza kasacja posiada wszelkie niezbędne środki transportu. Posiadamy odpowiednio wyposażone lawety, które zabierają codziennie od państwa samochody z lokalizacji rozrzuconych po terenie całego województwa Zachodniopomorskiego. Zadzwoń a przyślemy nasz holownik po twoje auto.

Czy auto kasacja Recz to usługa na którą trzeba długo czekać ?

Nie. Staramy się aby wszystko o realizować na bieżąco. Samochody odbieramy od państwa codziennie. Posiadamy kilka własnych lawet więc codziennie odbieramy po kilka pojazdów. Zazwyczaj czas odbioru wynosi od kilku godzin do dwóch dni. Staramy się wszystko robić jak najszybciej lecz nie zawsze jest to możliwe. W przypadku bardzo dużego obłożenia czas odbioru może ulec lekkiemu wydłużeniu. Staramy się jednak aby nie przekraczał 48 godzin.