Złomowanie aut Świnoujście

Pewnie martwisz się co zrobić ze swoim wrakiem lub starszym autem ? Nikt go nie chce a sąsiedzi sugerują że czas go zabrać. Zabiera cenne miejsce parkingowe. Masz go dosyć. Kończą się opłaty ? Nie zwlekaj tylko zadzwoń na złomowanie aut Świnoujście a jeszcze dzisiaj pozbędziesz się starego samochodu. My podejmiemy się kupna każdego samochodu.

złomowanie aut świnoujście

Jakie auta skupuje złomowanie aut Świnoujście ?

Wszystkie. Niezależnie od rocznika, marki oraz modelu. Kupimy osobowe, dostawcze, terenowe i każde inne. Kupimy absolutnie każde auto. Nawet te uszkodzone, zniszczone, rozbite, powypadkowe, po zalanie, spaleniu, długim postoju i te, które nadają się już tylko na złom. Każde auto oceniamy indywidualnie. Wycenimy twoje auto. Przyjedziemy na miejsce. Kupimy od razu. Zapłacimy gotówką od ręki. Zabierzemy w razie potrzeby własnym transportem. Czy ktoś może zaoferować Tobie lepsze warunki ?

Jak auto złomowanie Świnoujście wycenia samochody ?

Każde auto jest inne i tak też jest oceniane. Na podstawie rocznika, marki i modelu jesteśmy w stanie podać wstępny przedział cenowy w jakim możemy kupić państwa auto. Wystarczy do nas zadzwonić podać rocznik, model i markę auta oraz opisać jego stan techniczny i wizualny aby otrzymać orientacyjną wycenę samochodu. Dokładna wycena jest możliwa dopiero po zapoznaniu się ze stanem samochodu. Wstępna wycena nie jest wiążąca i jest całkowicie bezpłatna.

Czy złomowanie samochodów Świnoujście wystawia stosowne dokumenty ?

Każda transakcja przeprowadzona przez złomowanie aut Świnoujście jest oczywiście potwierdzana stosownymi dokumentami. Wszystkie niezbędne formalności załatwiamy na miejscu transakcji. Dodatkowo wytłumaczymy jak szybko i skutecznie załatwić wszystkie niezbędne formalności w wydziale komunikacji oraz firmie ubezpieczeniowej. Wystawimy też stosowne dokumenty niezbędne do odzyskania niewykorzystanej składki polisy OC i podpowiemy jak załatwić formalności z tym związane.

Mam auto rozbite. Czy jeżeli skorzystam ze złomowanie auta Świnoujście odbierzecie państwo samochód z miejsca postoju ?

Tak Dysponujemy własnym transportem więc nie muszą się państwo o nic martwić. Nasza laweta przyjedzie i zabierze państwa uszkodzone auto bezpośrednio z pod domu. Wszystko szybko i sprawnie. Dodatkowo informujemy że nie pobieramy żadnych opłat za odbiór uszkodzonych samochodów od państwa. Co w praktyce oznacza że nie zapłacą państwo za to ani złotówki.