Skup aut uszkodzonych Pyrzyce

Oferujemy państwu profesjonalny i szybki skup aut uszkodzonych Pyrzyce i okolice. W ramach naszej oferty pomożemy państwu pozbyć się samochodu w każdym stanie technicznym i wizualnym. Kupimy auta lekko uszkodzone jak i powypadkowe wraki. Po każde skupowane przez nas auto wysyłamy własny transport. Nasze lawety odbierają od państwa auta bez żadnych dodatkowych opłat.

skup aut uszkodzonych pyrzyce

Jakie samochody interesują skup samochodów uszkodzonych Pyrzyce ?

Absolutnie wszystkie. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń. Skupujemy zarówno auta, które da się jeszcze naprawić jak i totalne wraki. Skupujemy auta ze wszystkich możliwych roczników. Kupimy zarówno kilkuletnie auto lekko rozbite jak i kilkunastoletni wrak, który nadaje się już tylko na złom. Każdy pojazd jest przez nas oceniany indywidualnie.

Czy dostane ze skupu auta uszkodzonego Pyrzyce wszystkie niezbędne dokumenty ?

Naturalnie. Każda przeprowadzana przez nas transakcja jest potwierdzona odpowiednimi dokumentami. Wszystkie niezbędne formalności związane ze zbyciem pojazdu są załatwiane natychmiast. Nie muszą państwo nigdzie jeździć. Wszystko jest załatwiane od ręki na miejscu transakcji. Na miejscu dostaną państwo też pieniążki za sprzedawane auto.

Czy skup aut uszkodzonych Pyrzyce dysponuje własnym transportem ?

Nasz skup posiada kilka lawet, które są oczywiście do państwa dyspozycji. Zdajemy sobie sprawę z tego iż sprzedawane nam auta są często powypadkowe i nie mogą poruszać się o własnych siłach. W związku z powyższym zapewniamy bezpłatny odbiór każdego kupowanego przez nas samochodu. Wystarczy zadzwonić i umówić spotkanie a nasza laweta przyjedzie i zabierze państwa auto z miejsca które wskażecie. Za odbiór samochodu nie zapłacicie państwo oczywiście ani złotówki.

Jak szybko auto skup uszkodzone Pyrzyce odbierze moje auto ?

Staramy się aby wszystkie zlecenia były realizowane jak najszybciej tylko się da. Zazwyczaj czas jaki mija od zgłoszenia auta do kego odbioru to kilka godzin. Maksymalny czas w jakim staramy się realizować wszystkie odbiory to 24 godziny. Czas realizacji zależy oczywiście od naszych możliwości technicznych oraz od miejsca w którym auto się znajduje. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.