Kasacja pojazdów Stargard

Posiadasz stare auto ? Chcesz się go szybko pozbyć ? Nie chcesz go już nikomu sprzedawać ? Przekaż go nam ! Kasacja pojazdów Stargard skupuje wszystkie auta nadające się na złom i nie tylko ! Skupujemy pojazdy ze wszystkich roczników. Każdy model i markę. Kupimy auta osobowe i dostawcze. Każdy pojazd jest indywidualnie wyceniany. Za każdy pojazd płacimy. Zapewniamy własnym transport.

kasacja pojazdów stargard

Mam stary wrak. Jak szybko kasacja pojazdów Stargard odbierze go ode mnie ?

Staramy się działać maksymalnie szybko. Jeżeli zgłoszą państwo nam chęć pozbycia się starego auta zazwyczaj odbieramy je w przeciągu zaledwie kilku godzin. Jeżeli mamy aktualnie dużo zleceń czas ten może niestety ulec wydłużeniu. Staramy się natomiast nie przekraczać 24 godzin. Najlepiej skontaktować się z nami telefoniczni i samodzielnie ustalić czas i termin odbioru pojazdu. Jesteśmy elastyczni i staramy się zawsze dostosować do państwa potrzeb.

Czy auto kasacja Stargard załatwia formalności ?

Lata praktyki w branży pomogły nam w opracowaniu najszybszego i wygodnego dla klienta sposobu załatwianie formalności. Wszystkie niezbędne formalności załatwiamy podczas jednego spotkania. Nie muszą państwo nigdzie jeździć i marnować czasu. Wszystkie potrzebne dokumenty otrzymują państwo od ręki na miejscu transakcji. Wszystko szybko i sprawnie.

Czy kasacja samochodów Stargard płaci za auta ?

Naturalnie. Każdy skupowany przez nas pojazd jest indywidualnie wyceniany. Wartość pojazdu zależy od rocznika, marki, modelu oraz jego stanu technicznego. Ważne jest również to czy pojazd jest kompletny i sprawny. Aby poznać wstępną wycenę pojazdu wystarczy do nas zadzwonić i umówić spotkanie. Każdy pojazd przedstawia inną wartość i dlatego należy się z nami kontaktować i indywidualnie oceniać każdy przypadek i negocjować cenę.

Czy kasacja aut Stargard przyjedzie po moje rozbite auto ?

Tak. Staramy się pomagać państwu maksymalnie. Zdajemy sobie sprawę z tego iż nie posiadają państwo odpowiedniego transport aby dostarczyć do nas swój często uszkodzony lub niesprawny pojazd. Dlatego właśnie wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom dysponujemy własnym transportem, który odbiera uszkodzone auta od państwa z pod domu.